Analizy astralne


Analizy astralne dotyczą badania obszaru wpływów astralnych na poszczególne obszary życia, ciało, aurę i przestrzeń zewnętrzną. Ich tematyka dotyczy badania stałych sfer wpływu na człowieka, zarówno z obszaru wspomnień karmicznych, jak i wpływu pochodzącego od osób żywych, duchów lub wpływu z obszarów własnych wyobrażeń.

Analizy przeznaczone są dla osób, które podjęły dość trudną pracę nad wspomnieniami karmicznymi i chcą poznać obszary wzmożonego wpływu astralnego. jako, ze tematyka jest dosyć trudna, takie analizy wymagają bardzo dokładnej interpretacji.

AWA- Analiza Wpływów Astralnych Cena: 200 zł

Analiza procentowa, ukazująca stan zabałaganienia astralnego, wpływającego na poszczególne obszary ciała, życia, aurę, zdrowie. Procent wpływu astralnego decyduje o ważności zadań karmicznych, co, często daje uczucie niemożności odczuwania życia tu i teraz.

Analiza jest przeznaczona dla osób, które uczą się oczyszczania, pracują nad kształtowaniem świadomości wobec ciała astralnego, wspomnień karmicznych i energii, które mogą spotkać w przestrzeni astralnej.

BPNWA - Badanie Podstawowe Na Obecność Wpływów Astralnych Cena 100 zł

Analiza procentowa, od której należy zacząć, gdy ktoś chciałby sprawdzić, co się z nim złego dzieje.

Pokazuje nie tylko obecność różnego rodzaju energii, ale także wskazuje, w którym obszarze powstał największy problem astralny. Jej wykonanie jest polecane osobom, które chciałaby zlecić później oczyszczanie astralne w trzech obszarach.

BWA-R - Badanie Wpływów Astralnych wobec Relacji Cena: 100 zł

Analiza procentowa, pokazująca stan zabałaganienia astralnego w przestrzeni danej relacji, jak i wzajemnego, negatywnego wpływu na siebie nawzajem. Polecana osobom, które chciałaby wykonać oczyszczenie astralne w relacji.Ostatnio dodane

W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)


A jeśli to nie on? Jeśli się pomyliłam/pomyliłem? Chwile zwątpienia zdarzają się każdemu. W tym jednak przypadku, gdy coś (...)


Tak, szkoda, że Ty za mną nie, można by było dodać. Jak często zdarza się, że nasze wyobrażenia przerastają (...)


Gdy już się odnajdziecie, gdy już się rozpoznacie, najpierw poczujesz jedność. Połączy się w was to, co osiągnęło najwyższy pułap (...)


Gdy już spotkałaś swojego bliźniaka lub spotkałeś bliźniaczkę, wybierzecie sobie opcję, możesz zrobić kilka rzeczy, które sprawią, że zamiast (...)