Analizy psychometryczne


Analizy psychometryczne:

 • Analizy procentowe lub tekstowe, wykonywane przy pomocy biometru i wahadełka.
 • Do wykonania analizy potrzebne jest zdjęcie danej osoby i podanie imienia i nazwiska, osoby, wobec której ma być wykonana analiza.
 • Zdjęcie trzeba przesłać mailem lub w kopercie, najlepiej aktualne, bez osób trzecich obok lub w tle.
 • Do analiz, które wymagają badania czakramów, potrzebne jest zdjęcie całej sylwetki.
 • Czas oczekiwania na otrzymanie analizy, do czterech dni.
 • W przypadku większej kolejki, osoba zlecająca informowana jest o dniu, w którym będzie wykonywana analiza.
 • W przypadku analiz czasochłonnych, tekstowych, czas otrzymania analizy może wydłużyć się o jeden dzień.
 • Możliwy jest wybór sposobu otrzymania analizy: mailem, jako dokument, w postaci PDFU, listownie, po wcześniejszym wydrukowaniu.
 • Trzeba wcześniej wskazać, jaką drogą dana osoba chce otrzymać analizę i jak ma być zapisana.
 • W przypadku analiz dla związku, dobrze by było, gdyby zdjęcie ukazywało parę razem. Jeśli nie jest coś takiego możliwe, zdjęcia mogą być osobne.
 • W przypadku braku zdjęcia jednej z osób, wystarczy podać jej imię i nazwisko.
 • Do badań astralnych, zdjęcie musi być aktualne.
 • Czas wpłaty pieniędzy na konto, podane w cenniku decyduje o czasie wykonania analizy i zapisuje daną osobę w kolejce.
 • Pieniądze wpłaca się za daną analizę na konto przed jej wykonaniem. To powoduje, że można wpisać daną osobę w kolejkę osób oczekujących na wykonanie analiz. Dowód wpłaty można także przesłać szybciej, co przyśpiesza całą procedurę.
 • Po otrzymaniu analizy można umówić się ze mną na rozmowę, w celu interpretacji wyników i omówieniu tego, co dalej może zrobić dana osoba, by kontynuować pracę nad sobą.
 • Nie dokonuję sprawdzeń, badań przez telefon.
 • Z powodu ogromnej ilości zleceń, listów, próśb, telefonów, nie zawsze jestem w stanie prowadzić korespondencji z daną osobą na bieżąco.
 • Niestety, osobom, które tylko i wyłącznie chcą ze mną porozmawiać jestem zmuszona odmawiać. Nie jest to wynikiem braku szacunku z mojej strony, tylko odpowiedzialnością wobec osób, które dokonały wcześniej zlecenia i chęcią wywiązania się ze zleconych usług.
 • Rozmowy nie są płatne, chyba, że w trakcie rozmowy dzwoniąca osoba ewidentnie domaga się, bym wykonała wobec niej jakiegoś sprawdzenia, wykonała z nią 5 kroków, udzieliła porady, która jest ujęta w cenniku usług. Wtedy dana osoba, szybciej zostanie poinformowana, że prosi o rzecz ujętą w cenniku.
 • Rzadko kiedy odmawiam wykonania danej usługi, niestety, nie wobec każdej sytuacji jestem kompetentna, by się podjąć jej wykonania. I tylko z tego wynika moja odmowa.
 • Mam nadzieję, że szczegółowo poinformowałam o procedurze wykonywania analiz. W przypadku wątpliwości, pytania proszę kierować na adres mangala@annaatras.com

AD - Analiza Duszy Cena: 200 zł

To pierwsza z analiz, którą wam proponuję. Jest bardzo obszerna i zawiera dużo informacji o duszy, jej pochodzeniu, ścieżce rozwoju, zadaniach i rozwoju wartości poszczególnych ciał. Polecam ją osobom, które już mają pewne pojęcie o rozwoju, gdyż, ilość zawartych w niej informacji może przytłoczyć i oszołomić.

Interpretacja analizy jest zawsze indywidualna i istnieje możliwość umówienia się na rozmowę, aby wyjaśnić to, co pozostaje niezrozumiane. Nie dokonuję interpretacji w opisie, gdyż nie zawsze niezrozumianym jest to, co opisuję, a daną osobę interesuje zupełnie coś innego.

AD - Analiza Duszy - Pierwsza tabela Cena: 100 zł

Nie wszystkie osoby są zainteresowane pełną analizą, dlatego stworzyłam propozycję alternatywną, badanie tylko pierwszej tabeli, która zawiera komplet informacji o pochodzeniu, wewnętrznym podziale, poziomie osiągniętego rozwoju i etapie rozwoju, na którym znajduje się dana osoba.

AD-pochodzenie Cena: 20 zł

Trzecią alternatywą dla AD jest badanie, samego pochodzenia danej osoby. Badanie jest uporządkowane w tabeli i zawiera podstawowe informacje o duszy.

ARD - Analiza Rozwoju Duchowego Cena: 150 zł

ARD jest analizą przeznaczoną dla osób, które pracują nad sobą, wykorzystując do tego metody regresywne, ale nie tylko. Przedstawia obraz rozwoju i wielkości czakramów, wskazuje ERD (Etap Rozwoju Duchowego), badane są w niej także wartości urzeczywistnione ( przejawiane w zachowaniach, postawie i świadomości na co dzień), wartości rozwiniętych mocy, obciążenia karmiczne, wynikłe z błędnych praktyk, których pamięć jest uaktywniana w procesie pracy regresywnej i innych praktyk, które dana osoba stosuje w swoim rozwoju. Analiza dość szczegółowo ukazuje obraz etapu, do którego dotarła osoba, w wyniku pracy nad swoim, osobistym rozwojem, stan obecny jej rozwoju i to, co jeszcze ma do rozwinięcia, by osiągnąć poziom, do którego zmierza.

AT- Analiza Talentu i Potencjału Twórczego cena: 200 zł

Analiza procentowa, przeznaczona w szczególności dla tych, którzy są ciekawi swoich talentów, umiejętności i zdolności. Analiza wyszczególnia potencjalne talenty, ukazuje ich procentowy stopień możliwości, wskazuje, na jakim poziomie rozwoju i przejawienia znajduje się talent, ale także wskazuje to, co może rozwój talentów hamować lub to, co nam nie pozwala talent rozwijać i może być największą przeszkodą w jego przejawieniu. Jeśli chcesz poznać swój twórczy potencjał, zobaczyć, w których obszarach twórczych możesz się przejawiać, co musisz zrobić, aby pomóc sobie w rozwoju i przejawieniu talentu, zachęcam do wykonania tej właśnie analizy.

Przypominam, zawsze istnieje możliwość porozmawiania o wynikach, po wcześniejszym umówieniu się na rozmowę.

ABPCH - Analiza Badania Przyczyn Chorób Cena: 150 zł

Analiza procentowa, odnosząca się do energii, która przejawia się jako choroba lub problem. Nie jest to badanie medyczne, a wskazanie psychometryczne tego, w którą stronę powinna skierować dana osoba uwagę, aby wspomóc proces leczenia i rozwiązać problem, na poziomie duszy. Polecam ją osobom, które czują, że utknęły w procesie leczenia i nie wiedzą, co mają dodatkowo zmienić w sobie, by wspomóc proces uzdrawiania.

AZ - Analiza Związku Cena: 70 zł

Analiza przeznaczona głownie dla par na rozdrożu lub takich, które chciałaby znaleźć to, co jest nie tak w ich relacji i podjąć pracę nad uzdrowieniem relacji lub zdecydować o rozstaniu. Zamawiana jest też często przez osoby, które nie potrafią się zdecydować, czy wejść w związek z daną osobą, czy też zrezygnować.

APZD - Analiza Porównawcza Związku Dusz Cena: 150 zł

Analiza procentowa, z elementami tekstowymi, przeznaczona dla osób ciekawych swojej duchowej relacji z drugą osobą, niekoniecznie taką, z która dana osoba pozostaje lub przebywa w związku. Analiza wskazuje to, co łączy dwie dusze i co je dzieli, w jakim celu spotkały się w tym życiu i ile procent zadania już wykonały. Ciekawe porównanie dusz.

APwDZ - Analiza Przydatności w Danym Zawodzie Cena: 150 zł

Analiza procentowa, przeznaczona dla osób, które nie potrafią odnaleźć się w swojej pracy, czują, że coś jest nie tak, że coś ich hamuje wewnętrznie lub zewnętrznie, by przejawić swoje zdolności. Czasami zamawiają ją osoby, które są niezdecydowane i niby chcą coś zmienić, ale tak naprawdę nie wiedzą, co im przeszkadza w pracy, którą wykonują. Analiza ta pomaga rozwiać wiele wątpliwości i wskazać, to, co jest prawdziwym problemem.

APZ - Analiza Predyspozycji Zawodowych Cena: 100 zł

Analiza procentowa, odnosząca się do grup zawodowych i wskazania, w jakim procencie dana osoba do danego zawodu pasuje, w jakim by się w nim sprawdziła, a w jakim nie. Ze względu na dużą ilość grup zawodowych, analiza zawiera aż dziesięć stron.

APŚ - Analiza Prosperującej Świadomości Cena: 150 zł

Analiza procentowa, przeznaczona dla osób, które borykają się z problemami finansowymi, mają uczucie złego losu lub którym się nie wiedzie życiowo. Świadomość tego, co można wykorzystać w kształtowaniu prosperującej świadomości jest bardzo ważna. Nieświadomość tego, co obciąża pozwala natomiast kierować się w stronę doświadczeń, które są tego efektem. Osoby, które podejmują świadomą pracę nad swoim rozwojem, chcą znać swoje obciążenia, głównie po to, by podjąć pracę nad wewnętrzną przemianą.

ABS - Analiza Badania Samooceny Cena: 150 zł

Analiza procentowa, przeznaczona konkretnie dla osób, które podjęły pracę nad kształtowaniem swojej samooceny, rozwojem świadomości, które wpływają na jej wzrost i pracę nad uwolnieniem od emocji, oraz wzorców, które ją zaniżają. Ukazuje obszary przejawiania pozytywnych wartości, wpływających na wzrost samooceny, procentowe ujęcie stopnia obciążenia dla wartości pozytywnych, jak i moc działania obciążeń negatywnych.

AZD - Analiza Zadań Duszy Cena: 150 zł

Analiza procentowa, przeznaczona dla osób, które nie wiedzą od czego mają zacząć swoją przygodę z duchowością i rozwojem. W prosty sposób ukazuje zadania, przeznaczone dla poszczególnych ciał duszy, jak i rozwoju świadomości wobec poszczególnych obszarów duchowych. Ukazuje także obszar zadań, które dusza wykonuje na siłę, a lepiej, aby skupiła się na swoim rozwoju. Oprócz wskazania stopnia ważności dla danego zadania, analiza pokazuje także procentowy stopień ich wykonania.

AZD-R - Analiza Zadań Duszy w Relacji Cena: 150 zł

Analiza procentowa, przeznaczona dla par lub dusz, które chciałaby poznać swoje zadania w danej relacji. Podobnie, jak w AZD, analiza ukazuje procent ważności danego zadania, w danym obszarze zadań, jak i procent jego wykonania, w odniesieniu do dwóch stron.Ostatnio dodane

Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)


W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)