Analizy psychometryczne


Analizy psychometryczne:

 • Analizy procentowe lub tekstowe, wykonywane przy pomocy biometru i wahadełka.
 • Do wykonania analizy potrzebne jest zdjęcie danej osoby i podanie imienia i nazwiska, osoby, wobec której ma być wykonana analiza.
 • Zdjęcie trzeba przesłać mailem lub w kopercie, najlepiej aktualne, bez osób trzecich obok lub w tle.
 • Do analiz, które wymagają badania czakramów, potrzebne jest zdjęcie całej sylwetki.
 • Czas oczekiwania na otrzymanie analizy, do czterech dni.
 • W przypadku większej kolejki, osoba zlecająca informowana jest o dniu, w którym będzie wykonywana analiza.
 • W przypadku analiz czasochłonnych, tekstowych, czas otrzymania analizy może wydłużyć się o jeden dzień.
 • Możliwy jest wybór sposobu otrzymania analizy: mailem, jako dokument, w postaci PDFU, listownie, po wcześniejszym wydrukowaniu.
 • Trzeba wcześniej wskazać, jaką drogą dana osoba chce otrzymać analizę i jak ma być zapisana.
 • W przypadku analiz dla związku, dobrze by było, gdyby zdjęcie ukazywało parę razem. Jeśli nie jest coś takiego możliwe, zdjęcia mogą być osobne.
 • W przypadku braku zdjęcia jednej z osób, wystarczy podać jej imię i nazwisko.
 • Do badań astralnych, zdjęcie musi być aktualne.
 • Czas wpłaty pieniędzy na konto, podane w cenniku decyduje o czasie wykonania analizy i zapisuje daną osobę w kolejce.
 • Pieniądze wpłaca się za daną analizę na konto przed jej wykonaniem. To powoduje, że można wpisać daną osobę w kolejkę osób oczekujących na wykonanie analiz. Dowód wpłaty można także przesłać szybciej, co przyśpiesza całą procedurę.
 • Po otrzymaniu analizy można umówić się ze mną na rozmowę, w celu interpretacji wyników i omówieniu tego, co dalej może zrobić dana osoba, by kontynuować pracę nad sobą.
 • Nie dokonuję sprawdzeń, badań przez telefon.
 • Z powodu ogromnej ilości zleceń, listów, próśb, telefonów, nie zawsze jestem w stanie prowadzić korespondencji z daną osobą na bieżąco.
 • Niestety, osobom, które tylko i wyłącznie chcą ze mną porozmawiać jestem zmuszona odmawiać. Nie jest to wynikiem braku szacunku z mojej strony, tylko odpowiedzialnością wobec osób, które dokonały wcześniej zlecenia i chęcią wywiązania się ze zleconych usług.
 • Rozmowy nie są płatne, chyba, że w trakcie rozmowy dzwoniąca osoba ewidentnie domaga się, bym wykonała wobec niej jakiegoś sprawdzenia, wykonała z nią 5 kroków, udzieliła porady, która jest ujęta w cenniku usług. Wtedy dana osoba, szybciej zostanie poinformowana, że prosi o rzecz ujętą w cenniku.
 • Rzadko kiedy odmawiam wykonania danej usługi, niestety, nie wobec każdej sytuacji jestem kompetentna, by się podjąć jej wykonania. I tylko z tego wynika moja odmowa.
 • Mam nadzieję, że szczegółowo poinformowałam o procedurze wykonywania analiz. W przypadku wątpliwości, pytania proszę kierować na adres mangala@annaatras.com

AD - Analiza Duszy Cena: 200 zł

To pierwsza z analiz, którą wam proponuję. Jest bardzo obszerna i zawiera dużo informacji o duszy, jej pochodzeniu, ścieżce rozwoju, zadaniach i rozwoju wartości poszczególnych ciał. Polecam ją osobom, które już mają pewne pojęcie o rozwoju, gdyż, ilość zawartych w niej informacji może przytłoczyć i oszołomić.

Interpretacja analizy jest zawsze indywidualna i istnieje możliwość umówienia się na rozmowę, aby wyjaśnić to, co pozostaje niezrozumiane. Nie dokonuję interpretacji w opisie, gdyż nie zawsze niezrozumianym jest to, co opisuję, a daną osobę interesuje zupełnie coś innego.

AD - Analiza Duszy - Pierwsza tabela Cena: 100 zł

Nie wszystkie osoby są zainteresowane pełną analizą, dlatego stworzyłam propozycję alternatywną, badanie tylko pierwszej tabeli, która zawiera komplet informacji o pochodzeniu, wewnętrznym podziale, poziomie osiągniętego rozwoju i etapie rozwoju, na którym znajduje się dana osoba.

AD-pochodzenie Cena: 20 zł

Trzecią alternatywą dla AD jest badanie, samego pochodzenia danej osoby. Badanie jest uporządkowane w tabeli i zawiera podstawowe informacje o duszy.

ARD - Analiza Rozwoju Duchowego Cena: 150 zł

ARD jest analizą przeznaczoną dla osób, które pracują nad sobą, wykorzystując do tego metody regresywne, ale nie tylko. Przedstawia obraz rozwoju i wielkości czakramów, wskazuje ERD (Etap Rozwoju Duchowego), badane są w niej także wartości urzeczywistnione ( przejawiane w zachowaniach, postawie i świadomości na co dzień), wartości rozwiniętych mocy, obciążenia karmiczne, wynikłe z błędnych praktyk, których pamięć jest uaktywniana w procesie pracy regresywnej i innych praktyk, które dana osoba stosuje w swoim rozwoju. Analiza dość szczegółowo ukazuje obraz etapu, do którego dotarła osoba, w wyniku pracy nad swoim, osobistym rozwojem, stan obecny jej rozwoju i to, co jeszcze ma do rozwinięcia, by osiągnąć poziom, do którego zmierza.

AT- Analiza Talentu i Potencjału Twórczego cena: 200 zł

Analiza procentowa, przeznaczona w szczególności dla tych, którzy są ciekawi swoich talentów, umiejętności i zdolności. Analiza wyszczególnia potencjalne talenty, ukazuje ich procentowy stopień możliwości, wskazuje, na jakim poziomie rozwoju i przejawienia znajduje się talent, ale także wskazuje to, co może rozwój talentów hamować lub to, co nam nie pozwala talent rozwijać i może być największą przeszkodą w jego przejawieniu. Jeśli chcesz poznać swój twórczy potencjał, zobaczyć, w których obszarach twórczych możesz się przejawiać, co musisz zrobić, aby pomóc sobie w rozwoju i przejawieniu talentu, zachęcam do wykonania tej właśnie analizy.

Przypominam, zawsze istnieje możliwość porozmawiania o wynikach, po wcześniejszym umówieniu się na rozmowę.

ABPCH - Analiza Badania Przyczyn Chorób Cena: 150 zł

Analiza procentowa, odnosząca się do energii, która przejawia się jako choroba lub problem. Nie jest to badanie medyczne, a wskazanie psychometryczne tego, w którą stronę powinna skierować dana osoba uwagę, aby wspomóc proces leczenia i rozwiązać problem, na poziomie duszy. Polecam ją osobom, które czują, że utknęły w procesie leczenia i nie wiedzą, co mają dodatkowo zmienić w sobie, by wspomóc proces uzdrawiania.

AZ - Analiza Związku Cena: 150 zł

Analiza przeznaczona głownie dla par na rozdrożu lub takich, które chciałaby znaleźć to, co jest nie tak w ich relacji i podjąć pracę nad uzdrowieniem relacji lub zdecydować o rozstaniu. Zamawiana jest też często przez osoby, które nie potrafią się zdecydować, czy wejść w związek z daną osobą, czy też zrezygnować.

APZD - Analiza Porównawcza Związku Dusz Cena: 150 zł

Analiza procentowa, z elementami tekstowymi, przeznaczona dla osób ciekawych swojej duchowej relacji z drugą osobą, niekoniecznie taką, z która dana osoba pozostaje lub przebywa w związku. Analiza wskazuje to, co łączy dwie dusze i co je dzieli, w jakim celu spotkały się w tym życiu i ile procent zadania już wykonały. Ciekawe porównanie dusz.

APwDZ - Analiza Przydatności w Danym Zawodzie Cena: 150 zł

Analiza procentowa, przeznaczona dla osób, które nie potrafią odnaleźć się w swojej pracy, czują, że coś jest nie tak, że coś ich hamuje wewnętrznie lub zewnętrznie, by przejawić swoje zdolności. Czasami zamawiają ją osoby, które są niezdecydowane i niby chcą coś zmienić, ale tak naprawdę nie wiedzą, co im przeszkadza w pracy, którą wykonują. Analiza ta pomaga rozwiać wiele wątpliwości i wskazać, to, co jest prawdziwym problemem.

APZ - Analiza Predyspozycji Zawodowych Cena: 100 zł

Analiza procentowa, odnosząca się do grup zawodowych i wskazania, w jakim procencie dana osoba do danego zawodu pasuje, w jakim by się w nim sprawdziła, a w jakim nie. Ze względu na dużą ilość grup zawodowych, analiza zawiera aż dziesięć stron.

APŚ - Analiza Prosperującej Świadomości Cena: 150 zł

Analiza procentowa, przeznaczona dla osób, które borykają się z problemami finansowymi, mają uczucie złego losu lub którym się nie wiedzie życiowo. Świadomość tego, co można wykorzystać w kształtowaniu prosperującej świadomości jest bardzo ważna. Nieświadomość tego, co obciąża pozwala natomiast kierować się w stronę doświadczeń, które są tego efektem. Osoby, które podejmują świadomą pracę nad swoim rozwojem, chcą znać swoje obciążenia, głównie po to, by podjąć pracę nad wewnętrzną przemianą.

ABS - Analiza Badania Samooceny Cena: 150 zł

Analiza procentowa, przeznaczona konkretnie dla osób, które podjęły pracę nad kształtowaniem swojej samooceny, rozwojem świadomości, które wpływają na jej wzrost i pracę nad uwolnieniem od emocji, oraz wzorców, które ją zaniżają. Ukazuje obszary przejawiania pozytywnych wartości, wpływających na wzrost samooceny, procentowe ujęcie stopnia obciążenia dla wartości pozytywnych, jak i moc działania obciążeń negatywnych.

AZD - Analiza Zadań Duszy Cena: 150 zł

Analiza procentowa, przeznaczona dla osób, które nie wiedzą od czego mają zacząć swoją przygodę z duchowością i rozwojem. W prosty sposób ukazuje zadania, przeznaczone dla poszczególnych ciał duszy, jak i rozwoju świadomości wobec poszczególnych obszarów duchowych. Ukazuje także obszar zadań, które dusza wykonuje na siłę, a lepiej, aby skupiła się na swoim rozwoju. Oprócz wskazania stopnia ważności dla danego zadania, analiza pokazuje także procentowy stopień ich wykonania.

AZD-R - Analiza Zadań Duszy w Relacji Cena: 150 zł

Analiza procentowa, przeznaczona dla par lub dusz, które chciałaby poznać swoje zadania w danej relacji. Podobnie, jak w AZD, analiza ukazuje procent ważności danego zadania, w danym obszarze zadań, jak i procent jego wykonania, w odniesieniu do dwóch stron.Ostatnio dodane

Wiele osób, które doznają jedności z inną duszą, myli często to doznanie z wyobrażeniem o stanie wiecznej błogości, miłości czy też rozkoszy, (...)


Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)