Badania indywidualne


Nie każdy potrzebuje wykonania całej analizy, by dowiedzieć się tego, co daną osobę interesuje w aspektach, które chciałaby zbadać. Dlatego też, umożliwiłam wykonywanie badań indywidualnych, zarówno w odniesieniu do badań wpływów astralnych, duchowych, pochodzenia, karmicznych, jak i odnoszących do problemu.

Koszt badania na rozetach 50 zł

Koszt badania pochodzenia 20 zł

Koszt badania astralnego 50 zł

Badanie z wybranych tabel w analizie 20 zł od tabeli dużej, 10 zł od tabel o małej ilości wskazań.Ostatnio dodane

Wiele osób, które doznają jedności z inną duszą, myli często to doznanie z wyobrażeniem o stanie wiecznej błogości, miłości czy też rozkoszy, (...)


Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)