Badania indywidualne


Nie każdy potrzebuje wykonania całej analizy, by dowiedzieć się tego, co daną osobę interesuje w aspektach, które chciałaby zbadać. Dlatego też, umożliwiłam wykonywanie badań indywidualnych, zarówno w odniesieniu do badań wpływów astralnych, duchowych, pochodzenia, karmicznych, jak i odnoszących do problemu.

Koszt badania na rozetach 50 zł

Koszt badania pochodzenia 20 zł

Koszt badania astralnego 50 zł

Badanie z wybranych tabel w analizie 20 zł od tabeli dużej, 10 zł od tabel o małej ilości wskazań.Ostatnio dodane

W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)


A jeśli to nie on? Jeśli się pomyliłam/pomyliłem? Chwile zwątpienia zdarzają się każdemu. W tym jednak przypadku, gdy coś (...)


Tak, szkoda, że Ty za mną nie, można by było dodać. Jak często zdarza się, że nasze wyobrażenia przerastają (...)


Gdy już się odnajdziecie, gdy już się rozpoznacie, najpierw poczujesz jedność. Połączy się w was to, co osiągnęło najwyższy pułap (...)


Gdy już spotkałaś swojego bliźniaka lub spotkałeś bliźniaczkę, wybierzecie sobie opcję, możesz zrobić kilka rzeczy, które sprawią, że zamiast (...)