Bo jesteś Ty...


Twoim największym sukcesem nie jest wcale to, co osiągnąłeś na zewnątrz: dom, praca, rodzina. Twoim największym sukcesem jesteś ty sam, to, co umiesz zmienić w sobie. To, z jaką świadomością podchodzisz do tego, co się dzieje w twojej duszy, myślach, sercu. Twoja umiejętność uspokojenia samego siebie, bez sięgania po środki farmakologiczne lub inne używki. Twój sposób patrzenia na świat, ludzi. To co można zobaczyć w Twojej postawie, odczuć, będąc blisko ciebie. To jesteś Ty, w całej swoje okazałości. Bo, to, co na zewnątrz, przeminie, rzeczy materialne stracą wartość, zużyją się, dzieci pójdą swoją drogą, samochód w końcu przestanie jeździć. Ale zostaniesz Ty, wspaniały, piękny w swojej inności, jedyny w swoim rodzaju, myślący w ten, a nie inny sposób. Zostanie twoja świadomość, twoje poczucie własnej wartości, a wierz mi, one są twoimi najwspanialszymi towarzyszami życia. To przecież, dzięki nim możesz ujrzeć, wspaniały świat możliwości. To dzięki nim ukazujesz, kim jesteś naprawdę, jak bardzo jesteś piękną i doskonałą istotą. I nawet nie wiesz pewnie, jak wspaniale móc ciebie poznać…za co ci dziękuję. Tak, Tobie. Właśnie Tobie, że mogłam cię poznać i doświadczyć. Ostatnio dodane

Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)


W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)


A jeśli to nie on? Jeśli się pomyliłam/pomyliłem? Chwile zwątpienia zdarzają się każdemu. W tym jednak przypadku, gdy coś (...)


Tak, szkoda, że Ty za mną nie, można by było dodać. Jak często zdarza się, że nasze wyobrażenia przerastają (...)