Bo jesteś Ty...


Twoim największym sukcesem nie jest wcale to, co osiągnąłeś na zewnątrz: dom, praca, rodzina. Twoim największym sukcesem jesteś ty sam, to, co umiesz zmienić w sobie. To, z jaką świadomością podchodzisz do tego, co się dzieje w twojej duszy, myślach, sercu. Twoja umiejętność uspokojenia samego siebie, bez sięgania po środki farmakologiczne lub inne używki. Twój sposób patrzenia na świat, ludzi. To co można zobaczyć w Twojej postawie, odczuć, będąc blisko ciebie. To jesteś Ty, w całej swoje okazałości. Bo, to, co na zewnątrz, przeminie, rzeczy materialne stracą wartość, zużyją się, dzieci pójdą swoją drogą, samochód w końcu przestanie jeździć. Ale zostaniesz Ty, wspaniały, piękny w swojej inności, jedyny w swoim rodzaju, myślący w ten, a nie inny sposób. Zostanie twoja świadomość, twoje poczucie własnej wartości, a wierz mi, one są twoimi najwspanialszymi towarzyszami życia. To przecież, dzięki nim możesz ujrzeć, wspaniały świat możliwości. To dzięki nim ukazujesz, kim jesteś naprawdę, jak bardzo jesteś piękną i doskonałą istotą. I nawet nie wiesz pewnie, jak wspaniale móc ciebie poznać…za co ci dziękuję. Tak, Tobie. Właśnie Tobie, że mogłam cię poznać i doświadczyć. Ostatnio dodane

Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)