Inspiracja


Wszystko może stać się dla nas źródłem inspiracji, trzeba tylko chcieć ją w tym dostrzec. Czasami dla niektórych osób to, co robią wydaje się nijakie. Nie mają jednak pojęcia, że druga osoba patrząc na sposób postępowania, podejmowania decyzji inspiruje się ich postawą, a inspiracją bywa nawet niechęć, która się tworzy w nas, gdy widzimy, że to postępowanie nie przynosi tej osobie zbyt wiele szczęścia. Pod wpływem tej niechęci sami potrafimy stworzyć w sobie postanowienie, że zrobimy wszystko, aby podobnie nie postępować, aby zmienić coś w sobie, by tak się nie zachowywać.

Jeśli potrafisz dostrzegać inspirację w swoim otoczeniu, otoczenie staje się dla Ciebie jej źródłem. Jeśli potrafisz dostrzegać ją w sobie, Ty sam stajesz się dla siebie jej centrum, stajesz się sam źródłem, które mogą dostrzegać inni i czerpać z jego energii.Ostatnio dodane

Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)


W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)


A jeśli to nie on? Jeśli się pomyliłam/pomyliłem? Chwile zwątpienia zdarzają się każdemu. W tym jednak przypadku, gdy coś (...)


Tak, szkoda, że Ty za mną nie, można by było dodać. Jak często zdarza się, że nasze wyobrażenia przerastają (...)