Inspiracja


Wszystko może stać się dla nas źródłem inspiracji, trzeba tylko chcieć ją w tym dostrzec. Czasami dla niektórych osób to, co robią wydaje się nijakie. Nie mają jednak pojęcia, że druga osoba patrząc na sposób postępowania, podejmowania decyzji inspiruje się ich postawą, a inspiracją bywa nawet niechęć, która się tworzy w nas, gdy widzimy, że to postępowanie nie przynosi tej osobie zbyt wiele szczęścia. Pod wpływem tej niechęci sami potrafimy stworzyć w sobie postanowienie, że zrobimy wszystko, aby podobnie nie postępować, aby zmienić coś w sobie, by tak się nie zachowywać.

Jeśli potrafisz dostrzegać inspirację w swoim otoczeniu, otoczenie staje się dla Ciebie jej źródłem. Jeśli potrafisz dostrzegać ją w sobie, Ty sam stajesz się dla siebie jej centrum, stajesz się sam źródłem, które mogą dostrzegać inni i czerpać z jego energii.Ostatnio dodane

Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)