Istnienie w mojej świadomości


Gdy czujesz własne istnienie, wszystko w Tobie cichnie, nie szukasz po omacku, nie czekasz, aż ktoś lub coś wyznaczy Ci drogę. Wypełnia Cię spokój, bo wiesz, że podążasz dokładnie tam, gdzie wiedzie Cię prosta droga, że nic Cię z niej nie ściąga, nic nie zakłóca twojego podążania, a wszystko to, co było w stanie Cię na chwilę z niej ściągnąć staje się częścią tego podążania.

Wędrujesz więc dalej spokojny, świadomie tworząc swoją rzeczywistość. I dzieje się to do chwili, aż znów jakaś kometa przetnie Twą drogę, myślenie lekko zakłóci, poruszy Cię swoją odwagą, a Ty popatrzysz na nią zdziwiony, wręcz zaskoczony odrobinę, że wkradła się w Twoją przestrzeń do drzwi nawet nie pukając, przez sień Ci przeleciała, ogon swój ciągnąc za sobą pozostawiła w każdym z pomieszczeń coś z siebie. I znów chwila zamętu, znów sprzątać trzeba pokoje, jednak teraz już nie w złości, ni w żalu, ale ożywczą Ci się zdała jej prędkość, bo już nie w ograniczeniu, ale świadomie na nią spojrzeć potrafisz, jak na ładunek świeżej energii, która Ci materiału dostarcza do tworzenia Twojego własnego świata.Ostatnio dodane

Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)


W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)


A jeśli to nie on? Jeśli się pomyliłam/pomyliłem? Chwile zwątpienia zdarzają się każdemu. W tym jednak przypadku, gdy coś (...)


Tak, szkoda, że Ty za mną nie, można by było dodać. Jak często zdarza się, że nasze wyobrażenia przerastają (...)