Istnienie w mojej świadomości


Gdy czujesz własne istnienie, wszystko w Tobie cichnie, nie szukasz po omacku, nie czekasz, aż ktoś lub coś wyznaczy Ci drogę. Wypełnia Cię spokój, bo wiesz, że podążasz dokładnie tam, gdzie wiedzie Cię prosta droga, że nic Cię z niej nie ściąga, nic nie zakłóca twojego podążania, a wszystko to, co było w stanie Cię na chwilę z niej ściągnąć staje się częścią tego podążania.

Wędrujesz więc dalej spokojny, świadomie tworząc swoją rzeczywistość. I dzieje się to do chwili, aż znów jakaś kometa przetnie Twą drogę, myślenie lekko zakłóci, poruszy Cię swoją odwagą, a Ty popatrzysz na nią zdziwiony, wręcz zaskoczony odrobinę, że wkradła się w Twoją przestrzeń do drzwi nawet nie pukając, przez sień Ci przeleciała, ogon swój ciągnąc za sobą pozostawiła w każdym z pomieszczeń coś z siebie. I znów chwila zamętu, znów sprzątać trzeba pokoje, jednak teraz już nie w złości, ni w żalu, ale ożywczą Ci się zdała jej prędkość, bo już nie w ograniczeniu, ale świadomie na nią spojrzeć potrafisz, jak na ładunek świeżej energii, która Ci materiału dostarcza do tworzenia Twojego własnego świata.Ostatnio dodane

Wiele osób, które doznają jedności z inną duszą, myli często to doznanie z wyobrażeniem o stanie wiecznej błogości, miłości czy też rozkoszy, (...)


Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)