Kreacja zdarzeń


Myślę zawsze tak, jakby już się stało.

Przystępując do świadomej kreacji zdarzeń, zawsze myśl tak, jakby to, czego pragniesz już zaistniało w twoim życiu, a Ty, przeżył każdą chwilę tego doświadczania, przechodząc świadomie cały proces, świadomie w nim uczestnicząc, od początku do końca i świadomie doświadczył spełnienia w chwili dokonania się zdarzenia. To sprawi, że połączysz świadomie punkt, w których tworzysz określony stan spełnienia, z chwilą teraźniejszą. Pozwalając zaś temu, by energie połączyły się w Tobie, tworzysz punkt zdarzeń w teraźniejszości.

To o czym myślisz dzieje się. Nie wyrażasz, wbrew pozorom swych myśli chaotycznie. Nie dostrzegasz tylko porządku w zakresie którego Twoje myśli przemierzają przestrzeń Twojego umysłu. Nie dostrzegasz sił, które je do Ciebie przyciągnęły, ani sił, które splotły te energie z twoim umysłem tak, byś mógł stworzyć ich obraz w swojej głowie. Ty widzisz jedynie strzępki tego, co przepływa przez Twoją głowę myśląc, że myślisz, a tak naprawdę większości myśli nawet nie zauważasz, bo nie zdążasz przekształcić ich w obraz, tak szybko mogą przemknąć przez przestrzeń, której częstotliwość obejmuje Twój umysł.

Myśląc w formie dokonanej, całym sobą możesz wejść w tę chwilę i poczuć spełnienie, wzmacniając w ten sposób siłę kreacji, która pływnie na manifestację tego punktu, z którym się połączyłeś z czasem teraźniejszym.

Chcesz czegoś, myśl tak, jakbyś już to miał. Pragnąć kogoś, myśl tak, jakbyś już się to stało, już byś w tym był i doświadczał tego z tą osobą.

Oto sekret spełnienia.

Poczucie mocy wzrasta w duszy zawsze w chwili, gdy czuje pewność tego, czego chce i dokładnie wie i rozumie, o co jej chodzi, gdy wyraża jakieś pragnienie.

Pragnienie ma sens, cel i kierunek. Jego zadanie jest proste. Ma wytworzyć w nas taki stan napięcia, aby stać się siłą zdolną przeważyć każdą inną(przede wszystkim tę zniechęcającą) i nas doprowadzić do stanu spełnienia. Gdy jesteś świadomy tego, czego pragniesz, świadomym jesteś jednocześnie i tego, czego chcesz. Wiedząc zaś, gdzie chcesz dotrzeć i co chcesz uzyskać, co chcesz z tego mieć, wiesz jednocześnie, o co Ci chodzi.

Świadomość przejawia się zawsze w jednym punkcie, równowagi.

Przez ten punkt przechodzimy wiele razy, przesilając się z jednego stanu w drugi. Ulokowana pomiędzy każdym jednym stanem a jego przeciwieństwem, czyli stanem o przeciwnym ładunku energetycznym, daje możliwość tworzenia wewnętrznej świadomości i chęci powracania do tego punktu z każdego jednego odchylenia. Cała zatem zabawa z rozwojem dotyczy tego, by przestać się odchylać z jednego stanu w drugi i móc poruszać się w jednym kierunku, wędrując od punktu równowagi do punktu równowagi, bez odchylania się w którąkolwiek ze stron, bez względu na to, jakie siły na Ciebie oddziałują. To tak zwana ścieżka środka.

Przez większość jednak życia nie masz świadomości, że działają na Ciebie siły z których jedna siła cię przyciąga, drugiej zadaniem jest Cię pobudzać. Gdy znajdujesz się w stanie oddziaływania sił magnetycznych, przeciwstawiając się tym siłom, nieświadomie podążasz do miejsca, w którym odczujesz siły elektryczne. Jednakże, pomiędzy nimi istnieje punkt, gdy ich wzajemne oddziaływanie jest jednakowe i w tym punkcie możesz doskonale zrozumieć nie tylko ich istotę i funkcję, które pełnią we wszechświecie, ale także to, co się dzieje, gdy któraś z nich zyskuję większy potencjał względem drugiej.

Kreując w swym życiu zdarzenia, możesz to robić świadomie. Warunek, musisz to czynić z punktu równowagi, czyli najpierw musisz go w sobie odszukać, później nauczyć się znajdować do niego drogę z każdego innego punktu i jasno wyrażać to, czego chcesz, przy jasnej świadomości tego, o co Ci właściwie chodzi, że tego właśnie chcesz.

Mając świadomość tego, czego chcesz, zadaj sobie zawsze pytanie, czy o to Ci właśnie chodzi, by w tym zakresie doznać spełnienia, czy jednak o coś więcej. W ten sposób dotrzesz do źródła własnych pragnień.

Jeśli wynik Cię usatysfakcjonuje lub usatysfakcjonuje w połowie, zadaj sobie kolejne pytanie, czy o to mi właśnie chodziło, czy coś bym jednak skorygował lub poprawił. W ten sposób pogłębisz wewnętrzną świadomość tego, czego naprawdę chcesz.

Nie zawsze jest łatwo dochodzić ze sobą do wewnętrznego porozumienia. Czasami pragnienie jest także duże, że trudno jest skupić się na czymś innym, a czasami bywa tak irracjonalne, jakby było jakąś formą ,,fochów" duszy. Bo chcę tego i już! I oczywiście, dusza ma do tego, prawo, tylko, znów warto sobie zadać w takim punkcie pytanie, o co mi właściwie chodzi, że muszę to mieć?

Kreacja zdarzeń nie rozróżnia jakości tego, czego chcesz. Cokolwiek pomyślisz stanie się, wcześniej czy później, ale w końcu wykreujesz to, o czym pomyślałeś. To Ty musisz stać się świadomy tego, co wyrażasz, nawet tego, o czym myślisz, nie mówiąc o tym, czego pragniesz. To Ty musisz myśleć, rozciągając swą świadomość na każdy aspekt swojego życia i na to, o czym chcesz myśleć w formie dokonanej. Jeśli zaczniesz myśleć na siłę, wtedy wywierać będziesz bardziej presję na swój umysł, aniżeli myśleć świadomie.

Pamiętaj, że swój umysł możesz pobudzać elektrycznie, szukając tej energii w sobie lub poprzez tych, którzy będą pobudzać Cię do działania lub magnetycznie, przez chęć przyciągnięcia do siebie tego, czego pragniesz. Zarówno presja, jak i siłowanie się z tym, co przyciągasz, a co może się opierać, pokażą Ci, jak głęboko możesz odejść od stanu równowagi i jak dużo możesz zużyć dodatkowej siły na to, by próbować coś wykreować w swoim życiu. Myśląc w ten, jeden określony sposób, łączysz się z punktem kreacji i jej spełnienia, a dzięki temu odczujesz to, co czuje się w takiej chwili, czyli połączysz się z punktem równowagi w sobie, inaczej, punktem wypełnienia lub stworzenia twoich myśli, kierowanych do tego punktu przez pragnienie.

Myśl zatem świadomie, a przynajmniej staraj się.

...

Jam Jest siłą kreacji inicjującą każdy rodzaj stworzenia w moim życiu.

Jam Jest siłą stwórczą wszystkiego, cokolwiek pomyślę i wykreuję.

Jam jest samym aktem stworzenia wszystkiego, o czymkolwiek pomyślałam.

Jam Jest świadomością tego, o czym myślę.

Jam Jest myślą wypełniającą moje ciało i życie.

Jam jest myślą kreującą każdy stan, którego doświadczam.

Jam Jest świadomością każdego stanu, którego doświadczam.

Jam Jest każdym stanem doświadczanym przez zmysły mojego ciała w tej rzeczywistości.

Jam Jest świadomością każdego stanu, jaki zaistniał kiedykolwiek we mnie i moim życiu.

Jam Jest świadomością tego, co kreuję w moim życiu.

Jam Jest siłą każdego pragnienia, które przyciąga mnie do celu.

Jam Jest tym, co już zaistniało we mnie i poprzez mnie.

Jam Jest siłą i każdym aktem stwarzania mojego życia i ciała.

Jam Jest świadomością życia we mnie.

Jam Jest świadomością każdego stanu spełnienia.

Jam Jest świadomością tego, co jest we mnie i wokół mnie.

Jam Jest świadomością tej rzeczywistości.

Jam Jest świadomością mojej esencji, jako elementu tej rzeczywistości.Ostatnio dodane

Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)