Medytacje


Wszystko, co w sobie rozdzielasz, takim się w Tobie staje. To zaś, co rozdzieliłeś w sobie, sprawi, iż twój umysł podąży w dwóch kierunkach. Ty natomiast, nie mogąc pojąć, co się dzieje, doznasz wewnętrznego rozdzielenia. Jednakże, jeśli masz w sobie doświadczenie osiągnięcia którejkolwiek z granic i podążenia do ich przeciwnego bieguna, w chwili, gdy tam dotrzesz, owe bieguny natychmiast się w Tobie połączą i doznasz w sobie jedności. To będzie też moment twojego wewnętrznego przebudzenia. Poczujesz w sobie stan równowagi. Poczujesz, jak Twoja świadomość, z łatwością obejmuje te, dwie, wcześniej sprzeczne ze sobą (...)

Zwracam się do Twojej duszy Być może się nie znamy  A może tylko nam się tak wydaje, bo przecież, jesteś tu Ja zaś, z tego samego pwoodu piszę do ciebie Może znamy się od wieków, kto wie? A może jeszcze dłużej Może byłeś mi towarzyszem zadań A może jesteśmy duchową rodziną Kimkolwiek jesteś Witam cię, jak najdroższego mi przyjaciela W końcu się odnaleźliśmy

Cokolwiek pojawiło się w twoim umyśle, zanim stanie się częścią twojego życia i zacznie wpływać na innych, najpierw staje się częścią ciebie samego. To zaś oznacza, iż to Ty najpierw doświadczysz wszystkiego, co chcesz uczynić innym. To Ty w pierwszej kolejności zostaniesz przesiąknięty energią swoich własnych myśli, a spływając w dół, musisz wiedzieć, iż mogą się stać zarówno pokarmem, jak i trucizną dla twojej duszy. I jako trucizny doświadczysz ich w skutkach, gdy wróci do ciebie to, co zasiejesz w swym otoczeniu. Bowiem, to, co z ciebie się zrodzi w tym (...)

Jeśli myślisz, że uciekniesz od przeszłości, mylisz się. Możesz zamknąć wszystkie drzwi, na chwilę zamilknąć lub wstrzymać oddech, w nadziei, że cię nie znajdzie, ale znajdzie cię. A ujrzysz ją, nie tylko w oczach tych, którzy cię odnajdą, ale przede wszystkich w swojej postawie, w swoich skłonnościach, nawykach i upodobaniach. I bez względu na to, jak bardzo będziesz się zarzekać, mówić, żyję teraźniejszością, przeszłość powie, tak, ja nią jestem. Jestem wszystkim tym, co wciąż narasta w tobie konfliktem. Wszystkim tym, co sprawia, że się boisz, że masz żal, (...)  Ostatnio dodane

  Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


  Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


  Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


  Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)


  W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


  Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


  Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


  Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)