Moc otwartego serca


Gdy Twoje własne serce jest zamknięte, choćbyś nie wiem, jak się bardzo starał, nie otworzysz żadnego serca wokół siebie. Nie ważne, jakiej techniki byś użył, jakich słów, by spróbować to uzyskać, serca wokół ciebie pozostaną zamknięte. Możesz nawet przeczytać i tysiąc książek o otwieraniu serca, ale jeśli nie dokona się to w tobie samym, ta wiedza zda się na nic. Nie poczujesz tego. Możesz być już nawet blisko, wiedzieć, jak, myśleć, wystarczy tylko się otworzyć, a nadal pozostawał zamknięty, nie uzyskasz niczego, co najwyżej irytację otoczenia i żal lub oskarżenia, że twoja energia wdziera im się do duszy i stara się ich zmuszać do czegoś, na co nie są gotowi. Ale, gdy już Twoje serce stanie się gotowe, gdy zaakceptujesz rzeczy takimi, jakie są, nie będziesz myśleć i mówić, nie, to ma być inaczej, to ma wyglądać, tak lub tak, wtedy samo się stanie. Nawet nie poczujesz, kiedy? Zauważysz to dopiero w chwili, gdy spojrzysz na otaczający cię świat i poczujesz przenikającą twoją duszę akceptację tego, co jest. Dopiero wtedy ujrzysz bramę. Dopiero w tym momencie poczujesz prawdziwe uczucie miłości. I wtedy się w nim, dosłownie rozpłyniesz.Ostatnio dodane

Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)


W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)


A jeśli to nie on? Jeśli się pomyliłam/pomyliłem? Chwile zwątpienia zdarzają się każdemu. W tym jednak przypadku, gdy coś (...)


Tak, szkoda, że Ty za mną nie, można by było dodać. Jak często zdarza się, że nasze wyobrażenia przerastają (...)