Moc otwartego serca


Gdy Twoje własne serce jest zamknięte, choćbyś nie wiem, jak się bardzo starał, nie otworzysz żadnego serca wokół siebie. Nie ważne, jakiej techniki byś użył, jakich słów, by spróbować to uzyskać, serca wokół ciebie pozostaną zamknięte. Możesz nawet przeczytać i tysiąc książek o otwieraniu serca, ale jeśli nie dokona się to w tobie samym, ta wiedza zda się na nic. Nie poczujesz tego. Możesz być już nawet blisko, wiedzieć, jak, myśleć, wystarczy tylko się otworzyć, a nadal pozostawał zamknięty, nie uzyskasz niczego, co najwyżej irytację otoczenia i żal lub oskarżenia, że twoja energia wdziera im się do duszy i stara się ich zmuszać do czegoś, na co nie są gotowi. Ale, gdy już Twoje serce stanie się gotowe, gdy zaakceptujesz rzeczy takimi, jakie są, nie będziesz myśleć i mówić, nie, to ma być inaczej, to ma wyglądać, tak lub tak, wtedy samo się stanie. Nawet nie poczujesz, kiedy? Zauważysz to dopiero w chwili, gdy spojrzysz na otaczający cię świat i poczujesz przenikającą twoją duszę akceptację tego, co jest. Dopiero wtedy ujrzysz bramę. Dopiero w tym momencie poczujesz prawdziwe uczucie miłości. I wtedy się w nim, dosłownie rozpłyniesz.Ostatnio dodane

Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)