Obfitość


Popatrz jak wolny i otwarty może być Twój świat, jak obfity w swej radości i wyrażanej wewnętrznie mądrości.

Popatrz, jak wiele miłości możesz w niego wlać, jak miło może być w Tobie, gdy cisza wypełniony pozwalasz światu oddychać.

Zwrócić uwagę na swą obecność, z radością patrz na taniec dusz w jedność się układających, zauważ jak tańczy w Tobie wiatr i cisza, która go przenika.

Niech wszystko w Tobie ożyje, niech każda Twa cząstka wypełni się światłem, byś mógł ujrzeć, jak wiele w Tobie obfitości wszelkich form.

To tyko od Ciebie zależy, czy żyznym chcesz być dla każdej jednej energii, czy jałowym w swym lęku, że stracisz choćby odrobinę siebie.

Cokolwiek zatem we mnie/Tobie żyje i poprzez mnie i Ciebie się przejawia, niech znajdzie we mnie/Tobie spełnienie:)Ostatnio dodane

Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)


W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)


A jeśli to nie on? Jeśli się pomyliłam/pomyliłem? Chwile zwątpienia zdarzają się każdemu. W tym jednak przypadku, gdy coś (...)


Tak, szkoda, że Ty za mną nie, można by było dodać. Jak często zdarza się, że nasze wyobrażenia przerastają (...)