Obfitość


Popatrz jak wolny i otwarty może być Twój świat, jak obfity w swej radości i wyrażanej wewnętrznie mądrości.

Popatrz, jak wiele miłości możesz w niego wlać, jak miło może być w Tobie, gdy cisza wypełniony pozwalasz światu oddychać.

Zwrócić uwagę na swą obecność, z radością patrz na taniec dusz w jedność się układających, zauważ jak tańczy w Tobie wiatr i cisza, która go przenika.

Niech wszystko w Tobie ożyje, niech każda Twa cząstka wypełni się światłem, byś mógł ujrzeć, jak wiele w Tobie obfitości wszelkich form.

To tyko od Ciebie zależy, czy żyznym chcesz być dla każdej jednej energii, czy jałowym w swym lęku, że stracisz choćby odrobinę siebie.

Cokolwiek zatem we mnie/Tobie żyje i poprzez mnie i Ciebie się przejawia, niech znajdzie we mnie/Tobie spełnienie:)Ostatnio dodane

Wiele osób, które doznają jedności z inną duszą, myli często to doznanie z wyobrażeniem o stanie wiecznej błogości, miłości czy też rozkoszy, (...)


Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)