Oczyszczanie astralne


 

Przed przystąpieniem do oczyszczania, zaleca się wykonanie BP-NWA – Badania Podstawowego Na Obecność Wpływów Astralnych.

Rodzaj oczyszczania:

Cena:

 BP-NWA – Badania Podstawowego Na Obecność Wpływów Astralnych - jest ważne i konieczne, gdzie zgromadziliśmy największy bałagan.

100 zł

 I etap Oczyszczania – Czas trwania: 4 tygodnie (7 tygodni tylko w   przypadku silnego zabałaganienia zewnętrznego lub stwierdzonego stanu opętania).

500 zł

 II etap Oczyszczania – Czas trwani: 7 tygodni - oczyszczanie wewnętrzne na poziomie siedmiu warstw aury.

500 zł

 III etap Oczyszczania – Czas trwania: 7 tygodni, na poziomie 7 poziomów wspomnień, w odniesieniu do siedmiu sfer życia.

500 zł

 VI etap oczyszczania - czas trwania: 7 tygodni - tylko w przypadku, gdy osoba oczyszczana chce kontynuować oczyszczanie. Oczyszczanie na poziomie ciała fizycznego.

500 zł

 Oczyszczanie ogólne – Gdy nie jest potrzebne oczyszczanie 3-etapowe. – Czas trwania – 7 tygodni

500 zł

 Oczyszczanie Relacji – Czas trwania 7 tygodni

 500 zł

 Oczyszczanie domów i pomieszczeń – Czas trwania – 7 tygodni

500 zł

UWAGA!
Dla osób, które dokonują jednorazowej wpłaty za 3 lub 4 etapy z góry, otrzymują rabat 20%

Oczyszczanie astralne składa się z trzech etapów podstawowych, plus etap dodatkowy dla chętnych:

  • 1 etap, to oczyszczanie w przestrzeni zewnętrznej, z tego, co wykazane jest w pierwszych dwóch tabelach analizy.
  • 2 etap, to oczyszczanie w przestrzeni wewnętrznej, z tego, co się dostało do aury, zarówno z zewnątrz, jak i z obszarów wspomnień karmicznych.
  • 3 etap, to oczyszczanie w przestrzeni astralnej, wspomnień, związanych z traumą rodowo-karmiczną, energią demoniczną, wampiryczną i wyobrażeniową.
  • 4 etap (na życzenie), to oczyszczanie w energii ciała fizycznego. 

BP-NWA - Badanie Podstawowe Na Obecność Wpływów AstralnychBadanie, od którego zaczyna się cały proces, zwiazany z oczyszczeniem. Wykonuje się go zawsze przed dokonaniem zlecenia na oczyszczanie. Do jego wykonania potrzebne jest aktualne zdjęcie, bez osób trzecich obok lub w tle. Ważna jest też sylwetka i widoczność energii całej aury. Osoba na zdjeciu, nie może mieć również założonych ciemnych przecisłonecznych okularów.

Po dokonaniu badania i przesłania go drogą mailową, umawiana jest zawsze rozmowa telefoniczna, by dokonać omówienia wyników badania. Jest to ważne, gdyż dzięki temu, badana osoba ma szansę zrozumieć, czym jest bałagan astralny, jak i zadać pytania na temat dalszego postępowania. 


Oczyszczanie astralne nie ma nic wspólnego z religią, nie wykonuję rytuałów, ani innych zabiegów o podobnym charakterze. Nie pomagają mi też żadne byty astralne, anioły lub inne istoty. Wszystko, co wykonuję, oparte jest na wyćwiczonych przez wiele lat umiejętnościach, dokonywania zewnętrznej i wewnętrznej przemiany.
Osoba oczyszczana musi pozostawać ze mną w ścisłym kontakcie i tak się najczęściej dzieje.
Kontakt i jego charakter ustalany jest indywidualnie.
Zabiegi odbywają się codziennie, zaś systematyczność, z którą są wykonywane,  przynosi trwalsze efekty, co daje dobre rokowania na przyszłość i przynosi pozytywny i bardzo przyjemny skutek.
Osoba oczyszczana, nie musi dostosowywać się w jakiś szczególny sposób do zabiegów, czasu ich wykonywania lub rytmu mojego dnia pracy. To ja dostosowuję się do danej osoby, jej rytmu dnia i indywidualnych próśb. Szczegóły ustalane są także w tym przypadku już indywidualnie.
Oczyszczanie nie jest metodą, która wpływa na wzrost poziomu inteligencji, zmiany sylwetki (chudnięcie lub tycie), podwyższeniu poziomu rozwoju duchowego(oświecenie) ani nie dodaje urody i nie sparwia, że nagle wszyscy będą oczyszczaną osobę lubić.

To, czego można oczekiwać po oczyszczaniu, to:

1 Etap: ulga, jakby zszedł z nas ciężar i poczucie odstąpienia czegoś.

2 Etap: Uspokojenie wewnętrzne, aż do stanu błogości, by nstępnie pzrejść w stan rozprężenia i chęci działania.

3 Etap: Stan wyciszenia na poziomie snów, duszy.

4 Etap: Stan odprężenia w ciele fizycznym, ulga. 

 
Osoby, które miały wykonywane oczyszczanie i wracają po latach, aby sprawdzić, czy poziom oczyszczenia utrzymał się, ewentualnie, co się zabałaganiło od zakończenia oczyszczania, nie muszą przechodzić ponownie przez wszystkie etapy. Wystarczy wtedy oczyszczanie ogólne, aby przywrócić ponownie porządek po okresie, w którym dana osoba podejmowała jakieś działania, uaktywniające pamięć karmiczną lub brała udział w czymś, co mogło ponownie spowodować zabałaganienie.


Niestety, ale nie każda osoba, wobec której było przeprowadzane badanie podstawowe, nadaje się na oczyszczanie. Czasami muszę odmówić, gdy okazuje się, że moje kompetencje i umiejętności są zbyt małe. Nie zawsze spotyka się to ze zrozumieniem, ale niestety, nie w każdym przypadku jestem w stanie pomóc. Zdarza się także, że mogę pomóc, ale dana osoba nie wykazuje gotowości i nie ma zgody na oczyszczanie. Wtedy także muszę odmówić.Ostatnio dodane

Wiele osób, które doznają jedności z inną duszą, myli często to doznanie z wyobrażeniem o stanie wiecznej błogości, miłości czy też rozkoszy, (...)


Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)