Oczyszczanie astralne


Przed przystąpieniem do oczyszczania zaleca się wykonanie BP-NWA – Badania Podstawowego Na Obecność Wpływów Astralnych.

Rodzaj oczyszczania:

Cena:

 BP-NWA – Badania Podstawowego Na Obecność Wpływów Astralnych

100 zł

 I etap Oczyszczania – Czas trwania 4 tygodnie (7 tygodni tylko w   przypadku silnego zabałaganienia zewnętrznego)

300 zł

 II etap Oczyszczania – Czas trwania 7 tygodnie

300 zł

 III etap Oczyszczania – Czas trwania 7 tygodnie

300 zł

 Oczyszczanie ogólne – Gdy nie jest potrzebne oczyszczanie 3-etapowe. – Czas trwania – 7 tygodni

500 zł

 Oczyszczanie Relacji – Czas trwania 7 tygodni

500 zł

 Oczyszczanie rodowe (przekleństwa rodowe, fatum) – Czas trwania 7 tygodni

 500 zł

 Oczyszczanie domów i pomieszczeń – Czas trwania – 7 tygodni

500 zł


 

Oczyszczanie astralne składa się z trzech etapów:

  • 1 etap, to oczyszczanie w przestrzeni zewnętrznej, z tego, co wykazane jest w pierwszych dwóch tabelach analizy.
  • 2 etap, to oczyszczanie w przestrzeni wewnętrznej z tego, co się dostało do aury i ciała fizycznego, zarówno z zewnątrz, jak i z obszarów wspomnień karmicznych.
  • 3 etap, to oczyszczanie w przestrzeni astralnej, wspomnień, związanych z traumą, energią demoniczną, wampiryczną i wyobrażeniową.

Oczyszczanie poprzedza najczęściej badanie BP-NWA - Badanie Podstawowe Na Obecność Wpływów Astralnych. Ale niekoniecznie musi być wykonane, aby móc zlecić oczyszczanie. Bardzo często oczyszczanie jest zlecane bez badania, ale dana osoba musi pogodzić się z tym, że nie wskażę jej później stopnia zabałaganienia, w ujęciu procentowym lub ilościowym.
Egzorcyzm jest wykonywany jedynie przez organizacje religijne, dlatego od pewnego czasu nie nazywam tego, co robię w ten sposób wiedząc, że nazwa jest przypisana określonej instytucji.
Oczyszczanie astralne nie ma nic wspólnego z religią, nie wykonuję rytuałów, ani innych zabiegów o podobnym charakterze.
Osoba oczyszczana musi pozostawać ze mną w ścisłym kontakcie i tak się najczęściej dzieje.
Kontakt ustalany jest indywidualnie.
Zabiegi odbywają się codziennie, a systematyczność ich powtarzania przynosi trwalsze efekty, co daje dobre rokowania na przyszłość i trwałość ich skutku.
Osoba oczyszczana nie musi dostosowywać się w jakiś szczególny sposób do zabiegów, czasu ich wykonywania lub rytmu mojego dnia pracy. To ja dostosowuję się do danej osoby. Szczegóły są ustalane indywidualnie.
Oczyszczanie nie jest metodą, która wpływa na wzrost poziomu inteligencji, regeneracji organizmu, podwyższeniu poziomu rozwoju duchowego, ani sprawiania cudów.
Osoby, które miały wykonywane oczyszczanie i wracają po latach, aby sprawdzić, czy poziom oczyszczenia utrzymał się, ewentualnie, co się zabałaganiło od zakończenia oczyszczania, nie muszą przechodzić ponownie przez wszystkie trzy etapy. Wystarczy wtedy oczyszczanie ogólne, aby przywrócić ponownie porządek po okresie, w którym dana osoba podejmowała jakieś działania, uaktywniające pamięć karmiczną lub brała udział w czymś, co mogło ponownie spowodować zabałaganienie.
Niestety, ale nie każda osoba, wobec której było przeprowadzane badanie podstawowe, nadaje się na oczyszczanie. Czasami muszę odmówić, gdy okazuje się, że moje kompetencje i umiejętności są zbyt małe. Nie zawsze spotyka się to ze zrozumieniem, ale niestety, nie w każdym przypadku jestem w stanie pomóc. Zdarza się także, że mogę pomóc, ale dana osoba nie wykazuje gotowości i nie ma zgody na oczyszczanie. Wtedy także muszę odmówić.

I etap - Uwalnianie z Wpływów Zewnętrznych 

Aby bardziej przybliżyć, na czym polega oczyszczanie z wpływów zewnętrznych i dlaczego od tego zawsze rozpoczyna się oczyszczanie, postaram się to zobrazować.

Wyobraźcie sobie, że zleciliście mi posprzątanie swojej posesji, bo nie możecie dostać się do domu. Na podwórku swojej posesji trzymacie wiele śmieci i do tego stopnia ją zabałaganiliście, że nie można wejść do domu, bo wszystko jest czymś zastawione. W dodatku po posesji kręcą się obce osoby, ktoś próbuje włamać się do domu, ktoś inny wynosi wasze rzeczy, panuje dookoła istny bałagan, a wy siedzicie w środku, czując strach przed tym, co się dzieje na zewnątrz.

Niektórzy z was chcą przegonić włamywaczy, inni krzyczą na obce osoby, aby się wynosiły, a jeszcze inni z was będą walczyli o swój dom. Dodatkowo, odwiedza was rodzina i prosi o przechowanie mnóstwa swoich śmieci. A wy, aby nie zrobić im przykrości na wszystko się zgadzacie. Gdy odmawiacie, sąsiedzi i rodzina wam złorzeczą, inni was przeklinają, a jeszcze inni życzą wam z zawiści najgorszego.

Jeśli macie ochotę, zamiast domu możecie wyobrazić sobie samochód, którym musicie się poduszczać, ale jest tak zapchany, ze nie możecie nawet wyjechać nim z garażu, nie mówiąc o tym, że podjazd jest zawalony śmieciami.

To mniej więcej obraz osoby zabałaganionej astralnie.

  • Aby dostać się do domu trzeba uprzątnąć najpierw podwórko, nigdy odwrotnie, bo bałagan znów zostanie wniesiony do środka lub ten ze środka zabałagani wasze podwórko.
  • Sprzątanie na zewnątrz, to jak sprzątanie takiego właśnie podwórka. Znajomość tego, co może stanowić śmietnik, jakiej wibracji jest to, co jest określane, jako bałagan, pozwala szybko namierzyć i rozróżnić to, co jest energią waszą, a co energią podrzuconą.
  • Sprzątanie nie jest trudne, jeśli wiecie co macie robić i potraficie swobodnie podchodzić do energii sprzątanej.
  • Jeśli brakuje wam cierpliwości, radzę najpierw ją w sobie wykształcić, bo czasami trzeba zrobić wiele powtórzeń, aby usunąć wszystko w danym zakresie wibracyjnym.
  • Brak znajomości zasad, nazwijmy je BHP w oczyszczaniu, może spowodować szkody, głownie w was samych, a osoba jak była zabałaganiona, tak zostanie zabałaganiona.
  • Oczyszczanie jest pracą, na subtelnych poziomach, w przestrzeni wibracyjnej danej osoby. Dlatego też, aby nie wchodzić z butami i nie zostawić własnego bałaganu, osoba, która zabiera się za oczyszczanie musi najpierw dokonać go w sobie i na sobie nauczyć się rozróżniania jakości tego, co oczyszcza.
  • Oczyszczenie przestrzeni zewnętrznej może przynieść dużą ulgę, ale tylko w sytuacjach, gdy bałagan jest duży, przynajmniej na tyle, że oczyszcza osoba czuje, jak bardzo jej ciąży to, co trzyma na siłę w swojej, zewnętrznej przestrzeni. W sytuacji, gdy nie trzeba wykonywać morderczej pracy, odczucia są subtelniejsze.

II etap - Oczyszczanie astralne aury i czakramów, oraz ciała.

Nazywam go najprzyjemniejszym z etapów, bo to, co jest oczyszczane odczuwa się wewnętrznie, a wynikiem oczyszczania jest pogłębiające się poczucie uwolnienia, luzu, spokoju, a nawet błogości.

II etap, to oczyszczanie z tego, co trafiło w człowieka, co go zraniło, przebiło się przez barierę ochronną i dotarło do ciała.

Najwięcej zawsze trafia w człowieka klątw i życzeń. Wystarczy rozejrzeć się dookoła. Ciągle ktoś komuś czegoś zazdrości, ktoś się na kogoś gniewa, ktoś komuś złorzeczy. Pamiętacie także niejedną chwilę, gdy czyjeś zachowanie was zabolało i to do tego stopnia, że poczuliście ból w ciele. To moment, gdy dana energia rozcina wam aurę i trafia w ciało. Jeśli zapamiętujecie je, zachowujecie też w sobie pamięć tej energii, co oznacza, że osadza się w was na stałe.

Niestety, zdarza się też, że ktoś się do was przyczepia, ktoś nie chce wam dać spokoju, ktoś inny ciągle was atakuje i się z wami kłóci. a w jeszcze innych sytuacjach, ktoś nie potrafi bez was żyć i uważa, że bez niego nie dacie sobie rady. ta osoba dodatkowo wami manipuluje i chce rządzić, decydować za was i za was niemalże żyć.

Dodajcie do tego jeszcze własny strach, wyobrażenia o sobie, ciele, życiu, ludziach itd. i macie bałagan gotowy.

III etap - Oczyszczanie z wpływów astralnych.

Po przyjemniejszym etapie, wewnętrznym czas zabrać się za oczyszczanie z tego, co dostało się przez podświadomość do waszej aury, ciała, umysłu.

Wiele osób, które mają zbyt mocno obudzony wpływ astralny (pamięć karmicznych wspomnień), zdolności mediumiczne, spirytystyczne lub zdolność jasnowidzenia astralnego, ewentualnie jasnoczucia lub jasnosłyszenia, mają zawsze problem ze snami. Wiele osób się ich zwyczajnie boi, inni miewają koszmary, a jeszcze inni mają problem z obudzeniem się lub wybudzają się w nocy zbyt często.

Ten etap jest najtrudniejszy, bo często wymaga zmierzenia się z demonizmem danej osoby i najpierw trzeba odbyć podróż w głąb najgorszej pamięci, w duszy danej osoby. Oczywiście straszne jest to tylko dla osoby, która oczyszcza, bo to ono to wszystko widzi, osoba oczyszczana jest chroniona w tym czasie i odczuwa tylko skutek, czyli uspokojenie. Owszem, sny stają się w trakcie oczyszczania bardzo żywe i dość barwne, ale w pewnej chwili zaczynają się kończyć happy endem, co jest potwierdzeniem, że nastąpił już odwrót i oczyszczanie zmierza ku końcowi, natomiast podróż i oczyszczanie trwa nadal.

Po tym, czasie trzeba wykonać jeszcze przegląd wszystkich przestrzeni, aby zobaczyć, czy pozostawimy po sobie rzeczywiście porządek i można zamknąć oczyszczanie.

Tym, co czyni nasze mistrzostwo jest naturalność i swoboda (obycie z tematem) poruszania się w zakresie, w którym przebiega oczyszczanie. Wiele osób zaniedbuje swój rozwój i zabiera się za rzeczy, których zwyczajnie nie rozumie. Nie jest mi szkoda tych osób, bo doświadczenie będzie uczyło ich rozumu, a jeśli coś z tego wyniosą, będzie to stanowić ich mądrość wewnętrzną.

Oczyszczanie astralne domów, biur, mieszkań, terenu. 

Oczyszczanie miejsc przebiega podobnie do oczyszczania zewnętrznego. W przestrzeni domu można znaleźć dokładnie ten sam bałagan plus dodatkowych astralnych lokatorów. Oczywiście najpierw trzeba zlecić badanie astralne domu, aby wiedzieć, czy podlega oczyszczaniu z wpływów astralnych.

Oczyszczanie ogólne 

Oczyszczanie, którego dokonuje się, gdy u badanie nie wykazało u danej osoby jakiegoś większego bałaganu lub w sytuacji, gdy osoba był już wcześniej oczyszczana.

Czasami zdarza się, że dana osoba w międzyczasie zajmuje się dość intensywnie rzeczami, związanymi ze światem astralnym, wtedy wymaga dość częstej kontroli i tak zwanego ,,podczyszczania". Podobnie wymagają tego osoby, które mają częsty kontakt z osobami bardzo zabałaganionymi astralnie lub miejscami mocno napromieniowanymi.

Oczyszczanie z klątw i bytów astralnych 

Oczyszczanie tematyczne, które trzeba potraktować z osobna, gdy badanie wykazuje, że dana osoba jest bardzo zabałaganiona klątwami i szkodliwymi życzeniami i ma je aktywne w ponad 80%. Poniżej tej wartości daną osobę oczyszcza się z klątw w ramach oczyszczania zewnętrznego i wewnętrznego. klątwy karmiczne traktuje się jako osobny temat.
Czy można przeskoczyć któreś oczyszczanie? Nie, nie można, bo osoba oczyszczająca i tak musi wykonać wszystko po kolei.
Można połączyć dwa etapy, jeśli badanie podstawowe wykazało niewielki bałagan, w obu przestrzeniach.Ostatnio dodane

Wiele osób, które doznają jedności z inną duszą, myli często to doznanie z wyobrażeniem o stanie wiecznej błogości, miłości czy też rozkoszy, (...)


Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)