Podążanie


Stwórz przestrzeń, w której może istnieć mądrość, stwórz miejsce w sobie dla własnego istnienia. Nie odganiaj siebie, gdy to, co Cię wypełnia i otacza wyda Ci się nagle niewygodne.

Stwórz miejsce w sobie, w którym każda jedna energia znajdzie swoje miejsce i właściwe dla siebie przejawienie, a Ty, niczym obserwator, oddal się od tego miejsca, by nikomu w niczym nie przeszkadzać, a jednocześnie móc obserwować zjawiska, które będą się w Tobie dziać.

Stwórz swój świat na nowo, w którym Twa neutralność pozwoli każdej jednej energii poruszać się swobodnie wokół ciebie, przejawiać własną duchową esencję i dzielić się nią zarówno z Tobą, jak i wszystkim innym, co znalazło w twojej przestrzeni miejsce dla siebie.

Bądź czystą świadomością przestrzeni, którą tworzysz, neutralnością, harmonią, obfitością wszystkiego, co pomogłoby innym istotom wzrosnąć obok ciebie. Stan się krainą obfitości, gdzie wszystko mogłoby czuć się swobodnie, przejawić siebie.

Bądź po prostu sobą...poczuj własne istnienie.Ostatnio dodane

Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)


W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)


A jeśli to nie on? Jeśli się pomyliłam/pomyliłem? Chwile zwątpienia zdarzają się każdemu. W tym jednak przypadku, gdy coś (...)


Tak, szkoda, że Ty za mną nie, można by było dodać. Jak często zdarza się, że nasze wyobrażenia przerastają (...)