Powrót do życia


Jak sami doskonale wiecie, życie nie zawsze układa się tak, jakbyśmy chcieli, ale zawsze możemy przyjąć postawę, w której wykazujemy pełne zrozumienie, wobec tego, co się dzieje. Bez trudu odnajdujemy wtedy przyczynę, bez problemu widzimy, czym skutkowały podjęte przez nas wcześniej, niewłaściwe działania. I najważniejsze, nie załamujemy się, tylko staramy się je naprawić, zmienić decyzję, podnieść świadomość, wykształcić większe poczucie własnej wartości. Taka też jest bohaterka. Dąży do pełnej świadomości siebie. I tu, jak pewnie sami zauważyliście, mogłam już w pełni ukazać mój (...)

W trzeciej części, bohaterka, po powrocie do ciała, zderza się nie tylko z rzeczywistością, ale i doświadcza skutków i konsekwencji swej nierozważności. I to nie tylko na poziomie fizycznym, gdzie ciało ciągle jej przypomina o tym, iż daleko mu do stanu równowagi, ale przede wszystkim na poziomi emocji i trudnych relacji. Dodatkowo, zdolności, które zdają się wręcz nasilać, nie słabnąć, zaczynają spychać ją w świat wewnętrznej samotności.  Ten wątek tworzyłam wręcz z premedytacją, odnosząc go do sytuacji wielu osób, które boją się mówić otwarcie o swoich zdolnościach, odczuciach, (...)  Ostatnio dodane

  W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


  Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


  Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


  Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)


  A jeśli to nie on? Jeśli się pomyliłam/pomyliłem? Chwile zwątpienia zdarzają się każdemu. W tym jednak przypadku, gdy coś (...)


  Tak, szkoda, że Ty za mną nie, można by było dodać. Jak często zdarza się, że nasze wyobrażenia przerastają (...)


  Gdy już się odnajdziecie, gdy już się rozpoznacie, najpierw poczujesz jedność. Połączy się w was to, co osiągnęło najwyższy pułap (...)


  Gdy już spotkałaś swojego bliźniaka lub spotkałeś bliźniaczkę, wybierzecie sobie opcję, możesz zrobić kilka rzeczy, które sprawią, że zamiast (...)