PRZEBUDZENIE


Jak zauważyliście zapewne, powyżej umieściłam plik PDF, z pierwszą częścią EVERLASTING ,,Przebudzenie". To mój dar dla was. Widząc, jakie wrażenie wywarła na was ta powieść i znając realia rynku wydawniczego, zrobiłam to z rozmysłem. Chcę, by Ci, którzy nie zdołali jej zakupić, mogli także zapoznać się z jej treścią i przyjąć inspirację, jaką się stała dla poszukujących miłości i duchowych odpowiedzi. Dziękuję wam także, za każde miłe słowo, każde wzruszenie, którego mi dostrczacie każdego dnia, za wspólne podróże duchowe, które mogę z wami odbywać i za to, iż tak chętnie (...)  Ostatnio dodane

  Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


  Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


  Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


  Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)


  W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


  Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


  Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


  Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)