Przeżywanie życia


Przeżywaj swoje życie całym sobą, szczęście cała duszą, miłość całym sercem a nigdy nie zaznasz poczucia niespełnienia. Bo choćby to były emocje, których możesz i nawet nie lubić, przeżywaj je całym sobą, a nic w tobie ich nie zatrzyma na dłużej. Wybrzmią się, spełnią swoja funkcję i znów wyjdzie słońce. Podobnie z uczuciami, które będziesz trzymać, by ich nie utracić, denerwując się, że za chwilę miną. Pozwól im przez siebie przepłynąć i nie myśl o chwili, gdy odczujesz ich mnie w sobie, delektuj się bardziej chwilą, gdy je czujesz. Inaczej, będziesz później żałować, będziesz tęsknić. Będziesz wspominać te chwile i mówić, nie nacieszyłem się nimi, a teraz ich nie ma. Są, musisz jedynie na powrót nastroić się na tę częstotliwość, otworzyć na ich odczuwanie. I pamięta, to jest jedynie droga, bowiem, gdy już będziesz naprawdę gotowy odczuć jedność, ona się zdarzy, sama. Przyjdzie niezapowiedziana, może cię nawet zadziwić. Gdy jednak będziesz naprawdę gotowy, ten stan nie minie w tobie, będziesz nim brzmieć, rozpływać się w błogości i dzielić w swoim uśmiechu.Ostatnio dodane

Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)


W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)


A jeśli to nie on? Jeśli się pomyliłam/pomyliłem? Chwile zwątpienia zdarzają się każdemu. W tym jednak przypadku, gdy coś (...)


Tak, szkoda, że Ty za mną nie, można by było dodać. Jak często zdarza się, że nasze wyobrażenia przerastają (...)