Przeżywanie życia


Przeżywaj swoje życie całym sobą, szczęście cała duszą, miłość całym sercem a nigdy nie zaznasz poczucia niespełnienia. Bo choćby to były emocje, których możesz i nawet nie lubić, przeżywaj je całym sobą, a nic w tobie ich nie zatrzyma na dłużej. Wybrzmią się, spełnią swoja funkcję i znów wyjdzie słońce. Podobnie z uczuciami, które będziesz trzymać, by ich nie utracić, denerwując się, że za chwilę miną. Pozwól im przez siebie przepłynąć i nie myśl o chwili, gdy odczujesz ich mnie w sobie, delektuj się bardziej chwilą, gdy je czujesz. Inaczej, będziesz później żałować, będziesz tęsknić. Będziesz wspominać te chwile i mówić, nie nacieszyłem się nimi, a teraz ich nie ma. Są, musisz jedynie na powrót nastroić się na tę częstotliwość, otworzyć na ich odczuwanie. I pamięta, to jest jedynie droga, bowiem, gdy już będziesz naprawdę gotowy odczuć jedność, ona się zdarzy, sama. Przyjdzie niezapowiedziana, może cię nawet zadziwić. Gdy jednak będziesz naprawdę gotowy, ten stan nie minie w tobie, będziesz nim brzmieć, rozpływać się w błogości i dzielić w swoim uśmiechu.Ostatnio dodane

Wiele osób, które doznają jedności z inną duszą, myli często to doznanie z wyobrażeniem o stanie wiecznej błogości, miłości czy też rozkoszy, (...)


Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)