Tarot


Czytania dla duszy

Zapraszam was do korzystania z nowej usługi, czytań dla duszy

Czytanie odbywa się dla siedmiu sfer, w których doświadczamy na codzień. Pozwala to zagłębić się w siebie, poznać stan duszy, w danej sferze, zajrzeć głębiej, pod powierzchnię tego, co bywa dla nas zakryte.

Koszt sesji godzinnej 100 zł

Koszt sesji półgodzinnej 50 zł

Koszt sesji 40 minutowej 70 zł

Z kart tarota korzystam od bardzo dawna i bardzo często wspomagam się nimi, w pracy z wami. Ale, jak zauważyłam i wy lubiecie, gdy z nich korzystam i często o nie prosicie. Dlatego też, by odpowiedzieć na wasze liczne prośby, bym zrobiła z tego osobną usługę, nimnijeszym to czynię. 

Abyście to lepiej zrozumieli, czym jest czytanie dla duszy, każda dotknięta energia, bez względu na to, jakiej sfery dotyczy, roziwja się, aż do ukazania skutku, do którego chcecie doprowadzić. Nie czytam z jednej, trzech lub w danym układzie kart. Karty pięknie rezonują, jeśli chodzi o energię duszy, potrafią ukazać jej aktualny stan, ukazują jej brzmienie, brzmienie jej problemów, ale też myśli i uczuć. Dlatego też pozwalam im się rozwinąć, aż do ukazania w pełni, danej energii lub dany stan. I choć są osoby, ktore tego nie lubią, nie chcą, boją się ich, wierzcie mi, jeśli mamy do nich dobry stosunek i nie demonizujemy ich, można naprawdę je wykorzystać do ukazania sobie tego, do czego dotarcie, nastręcza nam na codzień sporo problemów. Dlaczego więc, by ich nie wykorzsytać? Są wspaniałą możliwością. I tak je też traktuję, jak możliwość.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z tej możliwości.Ostatnio dodane

Wiele osób, które doznają jedności z inną duszą, myli często to doznanie z wyobrażeniem o stanie wiecznej błogości, miłości czy też rozkoszy, (...)


Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)