Test ciemnej strony


Raz na jakiś czas, gdy dusza przechodzi przez granicę poziomów, na koniec nauki na danym poziomie przechodzi test, który ukazuje jej prawdę o tym, czego się nauczyła, co zrozumiała, obnażając przy okazji wszystkie słabości.

Pomniejsze testy, odnoszące się do kształtowania woli, mocy lub świadomości, zdarzają się dużo częściej i dzieją się przy okazji każdego przejścia przez etap, z których składa się dany poziom. Pozwala to duszy poczuć zmianę w swoim rozwoju, niczym zmianę tonu dźwięku, który ją wypełnia. Dzięki temu dusza może poczuć, że przeszła do innej tonacji wibracyjnej. Niestety, testy, które się odbywają nie są najprzyjemniejsze, a raczej stawiają duszę w sytuacji, która ma wystawić na próbę jej wolę.

Jednym z najtrudniejszych testów przez które przechodzi dusza, to test ciemnej strony. Duszom, których rozwój postępuje dość wolno zdarza się raz na kilkanaście wcieleń. Duszom, które rozwijają się bardzo szybko, potrafi zdarzyć się kilka razy w ciągu jednego życia i, im wyżej znajduje się w rozwoju dusza tym i test jest trudniejszy, stawiając często ją na granicy jakiegoś stanu. Trzeba wtedy użyć całej swojej woli, by dokonać świadomego wyboru i zachować w sobie stan równowagi. Siły, pomiędzy które dostaje się w takiej chwili dusza są tak potężne, że wiele osób nie przechodzi go i musi cofnąć się, by opanować świadomość w większym niż do tej pory stopniu. W najgorszym wypadku można zakończyć życie śmiercią i zdarza się to coraz częściej.

W obecnych czasach bardzo wiele dusz doświadcza tego testu, szczególnie, gdy wystawiają się na ocenę publiczną i stają się celebrytami. Jak na zawołanie, wokół takiej osoby gromadzą się osoby, które okazują podziw i uwielbienie i tacy, którzy gotowi są zniszczyć taką osobę, a czasami nawet ją unicestwić i zrównać z ziemią. Ale nie tylko takie osoby tego doświadczają. Narażony na to jest w zasadzie każdy i łatwo można rozpoznać tę chwilę, gdy nagle wokół zaczynają dziać się rzeczy dziwne, bliscy zaczynają być agresywni i podobnego zachowania, pełnego pretensji, żalu i gniewu doświadczamy od więcej niż jednej osoby na raz lub w bardzo krótkim odstępie czasu od różnych osób.

Gdy masz wrażenie, że nagle wszystko sprzęgło się przeciwko Tobie, gdy zaczynają przytrafiać ci się dziwne sytuacje, wypadki, psują się nagle na raz różne sprzęty, rozbijają naczynia, a bliscy i znajomi, do tej pory cisi, nie zwracający na Ciebie większej uwagi nagle zaczynają Cię agresywnie atakować to znak, że rozpoczął się Twój test, mający Ci ukazać, jak dużą do tej pory zbudowałeś wolę i jak duża jest Twoja świadomość.

Test ciemnej strony może potrwać od kilku dni do kilku lat, choć znam przypadki, że trwał o wiele dłużej, a osoba raz po raz przechodziła przez stany budowania w sobie siły do walki i stany wyczerpania i załamania nerwowego.

Co z robić, w chwili, gdy rozpocznie się test? Jeśli potrafisz, wejść w siebie, wycisz się i wzmacniaj swoja wolę. Jeśli nie potrafisz, skorzystaj z pomocy osoby, która potrafi dobrze motywować i przy niej czujesz się lepiej. Osoby o dużych umiejętnościach motywacyjnych, mogą w takiej sytuacji nawet uratować życie, bo pobudzą daną osobę do działania, wzmocnią jej wolę i zachęca do tego, by uspokoiła się i poszukała wyjścia z sytuacji. Takie osoby potrafią także prowadzić daną osobę do wyjścia, widząc tym samym szansę dla siebie na swój własny rozwój i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przewodnich.

Osoby świadome przyjmują w takiej chwili postawę pełną pokory, korzystając wręcz z zasobu takiej siły, by spojrzeć na siebie i na całą sytuację z dystansu. Rozumieją, co jest przyczyna tego, co się dzieje i do nikogo nie mają pretensji, ani żalu o zachowanie. Nie pozwalają jednak się ranić, samemu odchodząc z wibracji, które są dla nich raniące. To te osoby zwracają w takim przypadku wolność innym, nie walczą, nie szukają możliwości konfrontacji, ani nie dyskutują z tymi, którzy ich obrzucają błotem, czy też ranią. Wycofują się w takiej chwili do wewnątrz i z poziomu swej wewnętrznej świadomości obserwują uważnie to, co się dzieje wokół nich czekając, aż burza ucichnie.

Oprócz medytacji i wyciszenia, można w takiej chwili poszukać w sobie siły, która uruchomi na przykład proces transformacji tego, co w tym zakresie ujawni się jeszcze, że pozostaje w duszy do przemiany. Dobre do tego są afirmacje Jam Jest.

Umieszczam je pod każdym artykułem i tekstem, aby ich moc działania inspirowała was do korzystania z tej możliwości, wpływania na proces przemiany w sobie.

Co w takiej sytuacji można afirmować:

Jam Jest siłą, która otaczam się w chwili, gdy wokół mnie gromadzi się energia, która ukazuje mi mój poziom mocy.

Jam Jest siłą transformująca wokół mnie każdy stan, który wpływa na mnie, by zepchnąć mnie w stronę ciemności.

Jam Jest siłą, która inicjuje we mnie moc, pomagając wzmacniać moją wewnętrzną wolę.

Jam Jest siłą, która prowadzi mnie do świadomości i zrozumienia tego, co się dzieje we mnie i wokół mnie.

Jam jest stanem, który wpływa na każdy inny stan, mający mi w jakikolwiek sposób zagrozić.

Jam Jest przemianą każdego stanu, który mi w jakikolwiek sposób zagraża, mojemu życiu lub zdrowiu.

Jam Jest siłą chroniąca mnie przed każdym atakiem, każdym negatywnym wpływem, wynikającą z mojej wewnętrznej woli i świadomości.Ostatnio dodane

Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)