Twin Flames


W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. Oznacza to jedynie, że wasze spotkanie miało być chwilowe i mieliście sobie przekazać właśnie tyle, ile sobie przekazaliście, doświadczyć tyle, ile doświadczyliście. Wiem, że możecie przeżywać wtedy trudne chwile, człowiek czuje się, jakby opuszczała go najbliższa jego sercu osoba, niektórzy wręcz przechodzą okres żałoby, ale to tylko działa strach przed tym, że on zniknie, że nigdy go już więcej nie spotkacie, że (...)

Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak rajskiego ptaka, próbując zamknąć w klatce. Nie obleka się też w twoją energię, udając, że jest mistrzem.  Ten, kto naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, otwiera się na to całym sobą, robi to całą duszą, sercem, ciałem. Ten, kto tylko udaje, kto cię mami, komu chodzi tylko o to, by dobrać się do twojej wewnętrznej mocy, ten będzie zachowywać się jak złodziej. Ten będzie chciał (...)

Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą jedną duszę, której ciało choć trochę nam się podoba lub wydaje nam się, że tak ta osoba mogłaby nas uszczęśliwić. Takich ,,połówkowych” podpięć doświadczają często aktorzy, piosenkarze a nawet celebryci. Zdarza się to także osobom, które są w jakiś sposób podziwiane, w kim dostrzegamy moc lub siłę wewnętrzną i chcemy się wzmocnić o moc takich osób. Co oznacza znów, iż system obronny takiej osoby jest (...)

Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do końca życia. Nic bardziej mylnego. Odnalezienie siebie nie musi oznaczać w zasadzie niczego, poza tym, iż dwie strony ukazują sobie nawzajem swój stan, to, gdzie każda z nich doszła indywidualnie, dzielą się inspiracją, łączą to, co już osiągnęło u nich poziom najwyższy duszy w jedność i tyle. Tu nic więcej nie musi się zadziać. Nie trzeba zaraz wychodzić za siebie za mąż. Nie oznacza to też (...)

A jeśli to nie on? Jeśli się pomyliłam/pomyliłem? Chwile zwątpienia zdarzają się każdemu. W tym jednak przypadku, gdy coś idzie nie tak lub właśnie wtedy, gdy nasz bliźniak kompletnie nas rozczarował, zwątpienie w jego prawdziwość to najczęstszy środek obrony. Bo przecież nie tak miało być, nie tak miał się zachowywać, nie tak miał mnie traktować. Co to wszystko ma znaczyć? Nie o tym słyszałam na temat spotkania bliźniaczych dusz. To wszystko miało wyglądać zupełnie inaczej. To miała być miłość wręcz nieziemska, miał (...)

Tak, szkoda, że Ty za mną nie, można by było dodać. Jak często zdarza się, że nasze wyobrażenia przerastają rzeczywistość, spotkania dwóch bliźniaczych dusz. Praktycznie za każdym razem. Czyli, najlepiej nie mieć oczekiwań, ale, co innego jest tak mówić, a co innego wychodzi w praktyce. Co się więc dzieje między bliźniakami, gdy jedno chce aż za bardzo? Najczęściej to pierwsze, jeśli jest to pierwsze, zaczyna gonić to drugie, które zaczyna uciekać. Wręcz wyrywać się, bo to pierwsze gotowe zadusić z miłości i uwielbienia, (...)

Gdy już się odnajdziecie, gdy już się rozpoznacie, najpierw poczujesz jedność. Połączy się w was to, co osiągnęło najwyższy pułap wibracyjny. I tu, wszystko zależy od tego, jak wysoko wzniosły swoją wibrację duszy, dwie strony. Im większy bowiem procent osiągnięcia jedności w sobie, tym silniejszy poczujecie rozbłysk. I tym dłużej będzie trwać. Potem też nie będzie źle, bowiem, im więcej macie energii wzniesionej na poziom wibracji uczuć, tym silniej ją poczujecie w procesie łączenia substancji duszy, ale, no właśnie, tu może pojawić się pierwsze, ale. (...)

Gdy już spotkałaś swojego bliźniaka lub spotkałeś bliźniaczkę, wybierzecie sobie opcję, możesz zrobić kilka rzeczy, które sprawią, że zamiast walczyć, zaczniesz patrzeć na to spotkanie, jak na możliwość, którą niewątpliwe takie spotkanie jest. I to nie byle jaką możliwością. Dzięki temu spotkaniu, w twojej części duszy nastąpi wspaniałe przebudzenie tych esencji, programów, wzorców, wszelkiego rodzaju dziwnych intencji i pragnień, które pozostały do tej pory w uśpieniu lub poza twoim polem świadomości. Inaczej rzecz ujmując, zabrzmisz. Po twojej części duszy przejdzie tak silna fala energii, (...)

Gdy pojawia się w naszym życiu, myślimy często, iż spełniły się właśnie nasze najskrytsze pragnienia. Dusza czuje często zachwyt, euforia przepełnia nas aż po brzegi, mamy wrażenie, iż duchowy orgazm jest właśnie tym, czego szukaliśmy. I bęc. Nagle euforia mija, a nam ukazuje się obraz osoby duchowo, e, powiedzmy, dość mocno wybrakowanej. A w dodatku tak podobnej w pewnych reakcjach do nas, iż włos się zaczyna jeżyć na głowie lub gdzie tam kto ma. I weź tu sobie człowieku z tym poradź. Jeśli nie potraficie sobie (...)

Oczekiwanie od drugiej strony, że się zmieni bywa bardzo zwodniczym pragnieniem, które najczęściej kończy się rozczarowaniem, szczególnie wtedy, gdy druga strona nie wykazuje żadnej tendencji do zmian, a dodatkowo potrafi się jeszcze przy tym buntować, zarzucając nam niby jakieś tam wywieranie presji, zarzucając, iż niby stosujemy jakieś manipulacje, co w naszym niewinnym pojmowaniu siebie nijak się ma do rzeczywistości. No bo jak to, my? Jakieś manipulacje? Toż to potwarz. My tylko chcemy dobrze dla drugiej strony, a że się nas nie słucha i idzie (...)

W pierwszej chwili pojawia się oszołomienie, ot w końcu dokonało się, w końcu się odnaleźliśmy, niestety później jest już znacznie gorzej, bowiem i owszem, odnaleźliśmy się, tylko zapomnieliśmy, iż pomiędzy nami istnieją światy, które stworzyliśmy indywidualnie, podążając własną ścieżką życia, pełne osobistych, niekoniecznie pozytywnych doświadczeń, innych dusz, niedokończonych spraw, relacji itd. Zachwyt pierwszym momentem bywa bardzo zwodniczy, osoby, które czują, iż posiadają drogą część swojej duszy, mają często nadzieję, że takie spotkanie natychmiast napełni ich miłością i od tej chwili będą już zawsze (...)

Nie ma przypadkowych spotkań, to tylko my nie pamiętamy kiedy umówiliśmy się na dane spotkanie z jakąś duszą. Podobnie jest z naszą bliźniaczą duszą. Umawiamy się na to, że się spotkamy w danym wcieleniu wiedząc, że jest to ważne dla naszego rozwoju. Co ciekawsze, oglądając wcześniej film ze spotkania (sala przedinkarnacyjna), doskonale znamy okoliczności, zapamiętując wszystko co jest dla nas ważne, by nie przeoczyć tego momentu, ale, choć życie w ciele pozbawia nas części świadomości, to jednak w chwili spotkania dusza zawsze zareaguje w ten właściwy (...)

Rzadko się zdarza, by dwie dusze, które okazują się być bliźniakami są na podobnym poziomie rozwoju. Najczęściej okazuje się, że jedno idzie bardzo szybko w rozwoju, dążąc do pewnej uniwersalności, drugie zaś rozwija się wolniej lub poświęca swój czas uwagę na rozwój jakiejś zdolności lub umiejętności. Podobnie jest z kierunkami wyboru. Gdy jedno wybiera świat ducha, drugie skupia swoją uwagę na materii. Ich podejście do miłości także stanowi dużą ciekawostkę. Gdy jedno szuka miłości stałej, opartej na wzajemnym zaufaniu, cierpliwie rozwijając (...)

Pierwsze spotkanie ze swoją drugą częścią duszy bywa często bardzo upragnione, ale warto zwrócić uwagę na coś, na co rzadko zwracamy a dotyczy otwartości wewnętrznej, a to o to właśnie chodzi, by w czasie takiego spotkania dusza wymieniła wszelkie możliwe informacje o sobie nawzajem, o swoim tempie rozwoju, poziomie, na którym się obecnie znajduje i zadaniach, z którymi może sobie mniej lub bardziej nie radzić, do czego jest jej właśnie potrzebna otwartość. Na szczęście większość energii wymienia się między duszami na poziomie nieświadomości, dlatego to, co ma być (...)

Umówienie się na spotkanie w danym wcieleniu przez duszę, która zdecydowała się inkarnować w dwóch ciałach nie jest niczym dziwnym, ani rzadko spotykanym. Do takich spotkań dochodzi w zasadzie non stop i to nie tylko pomiędzy tą samą duszą, ale i całą rodziną dusz, która w ten sposób pomaga sobie nawzajem, z większa niż w normalnych przypadkach ochotą obdarzając się informacjami na temat rozwoju. Jej przynależność duchowa jest taka sama jak na Ziemi, też ma swoją rodzinę, braci, kuzynów. I gdy tylko dochodzi do takiego spotkania, od razu (...)

Dusza, która wybiera inkarnację w dwóch ciałach doskonale wie, po co to robi. Chcąc przyśpieszyć swój rozwój decyduje się na krok, który ma za zadanie pomóc jej w poszerzeniu świadomości, w obszarach, gdzie może doświadczać indywidualnie, penetrując rzeczywistość zarówno od strony męskiej i żeńskiej. Jest to dla niej niezwykle ważne, by zgromadzić w sobie ten rodzaj wiedzy, zobaczyć jak to jest odczuwać energię żeńską i męską z osobna, doświadczyć życia z dwóch stron, gdzie i doświadczenia są inaczej przez duszę postrzegane, jak i samo życie, zaś ona sama ma możliwość (...)

Zawsze wiedziałam, że żyję w dwóch ciałach, że gdzieś blisko jest ta druga część mojej duszy, która kroczy własną ścieżką zbierając podobnie jak ja doświadczenia, by przyspieszyć proces naszego rozwoju. Wystarczyło jedynie dotrzeć na ten poziom świadomości, który pomógł mi w namierzeniu jego energii i wysłaniu sygnału, że już czas się spotkać. Zanim to nastąpiło, spotykałam go jedynie w moich snach, starając się zapamiętać każdy szczegół jego wyglądu, wszystko, co pomogłoby mi w rozpoznaniu go, w jego ziemskiej powłoce, ale jak się okazało rzeczywistość napisała (...)  Ostatnio dodane

  W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


  Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


  Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


  Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)


  A jeśli to nie on? Jeśli się pomyliłam/pomyliłem? Chwile zwątpienia zdarzają się każdemu. W tym jednak przypadku, gdy coś (...)


  Tak, szkoda, że Ty za mną nie, można by było dodać. Jak często zdarza się, że nasze wyobrażenia przerastają (...)


  Gdy już się odnajdziecie, gdy już się rozpoznacie, najpierw poczujesz jedność. Połączy się w was to, co osiągnęło najwyższy pułap (...)


  Gdy już spotkałaś swojego bliźniaka lub spotkałeś bliźniaczkę, wybierzecie sobie opcję, możesz zrobić kilka rzeczy, które sprawią, że zamiast (...)