W zdrowym ciele, zdrowy duch


Dla wielu osób, rozwijających się aktywność fizyczna wydaje się być czymś abstrakcyjnych. Na siłę chcą udowadniać, że są w stanie być ponad swoje ciało, jego potrzeby lub są czymś więcej niż ciało fizyczne. Niektórym wydaje się, że wystarczy pomodlić się o zdrowie fizyczne i nic więcej nie robić, a każdy stan się przejawi. Inni usilnie afirmują swoje zdrowie, zamiast włączyć afirmacje do swej aktywności.

Jeśli uważasz, że jesteś w stanie przekonać swój organizm, by był zdrowy, proszę bardzo, jednak ciało, jako forma najbardziej zagęszczonej energii, została stworzona w tej postaci po coś. Przebywając w ciele, Twoim zadaniem duchowym, nie jest znalezienie ścieżki ucieczki z ciała i wyzwolenia spod ziemskiej materii, ale odnalezienie tego, co stanowi jedność pomiędzy Tobą a ciałem.Ostatnio dodane

Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)


W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)


A jeśli to nie on? Jeśli się pomyliłam/pomyliłem? Chwile zwątpienia zdarzają się każdemu. W tym jednak przypadku, gdy coś (...)


Tak, szkoda, że Ty za mną nie, można by było dodać. Jak często zdarza się, że nasze wyobrażenia przerastają (...)