W zdrowym ciele, zdrowy duch


Dla wielu osób, rozwijających się aktywność fizyczna wydaje się być czymś abstrakcyjnych. Na siłę chcą udowadniać, że są w stanie być ponad swoje ciało, jego potrzeby lub są czymś więcej niż ciało fizyczne. Niektórym wydaje się, że wystarczy pomodlić się o zdrowie fizyczne i nic więcej nie robić, a każdy stan się przejawi. Inni usilnie afirmują swoje zdrowie, zamiast włączyć afirmacje do swej aktywności.

Jeśli uważasz, że jesteś w stanie przekonać swój organizm, by był zdrowy, proszę bardzo, jednak ciało, jako forma najbardziej zagęszczonej energii, została stworzona w tej postaci po coś. Przebywając w ciele, Twoim zadaniem duchowym, nie jest znalezienie ścieżki ucieczki z ciała i wyzwolenia spod ziemskiej materii, ale odnalezienie tego, co stanowi jedność pomiędzy Tobą a ciałem.Ostatnio dodane

Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)