Zatruty owoc naszych myśli


Cokolwiek pojawiło się w twoim umyśle, zanim stanie się częścią twojego życia i zacznie wpływać na innych, najpierw staje się częścią ciebie samego. To zaś oznacza, iż to Ty najpierw doświadczysz wszystkiego, co chcesz uczynić innym. To Ty w pierwszej kolejności zostaniesz przesiąknięty energią swoich własnych myśli, a spływając w dół, musisz wiedzieć, iż mogą się stać zarówno pokarmem, jak i trucizną dla twojej duszy. I jako trucizny doświadczysz ich w skutkach, gdy wróci do ciebie to, co zasiejesz w swym otoczeniu. Bowiem, to, co z ciebie się zrodzi w tym czasie, również będzie zatrute. Ci zaś, którzy spożyją owoc, który wydasz, mając zatruty umysł, również zatruci będą przez twój owoc i sami wydadzą zatruty owoc. Tak się rozprzestrzenia myśl. Nie tylko dotyka innych umysłów, ale potrafi też wsiąknąć w materię, dotrzeć do wszystkich zakamarków ciała i duszy. 

Patrz zatem, czym wypełniasz swój umysł. Ile sam spożyłeś do tej pory zatrutych owoców, cudzej złości, żelu, rozczarowania, pychy lub wstydu? Przyjrzyj się sobie, jak bardzo przesiąkłeś jadem otoczenia. Jak łatwo jest cię zdenerwować, jak łatwo rozczarowujesz się sobą i innymi. Nie dziw się zatem emu, czego doświadczasz, to tylko skutek twojego wyboru. I wierz mi, sam to wybrałeś. Ostatnio dodane

Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)