Zatruty owoc naszych myśli


Cokolwiek pojawiło się w twoim umyśle, zanim stanie się częścią twojego życia i zacznie wpływać na innych, najpierw staje się częścią ciebie samego. To zaś oznacza, iż to Ty najpierw doświadczysz wszystkiego, co chcesz uczynić innym. To Ty w pierwszej kolejności zostaniesz przesiąknięty energią swoich własnych myśli, a spływając w dół, musisz wiedzieć, iż mogą się stać zarówno pokarmem, jak i trucizną dla twojej duszy. I jako trucizny doświadczysz ich w skutkach, gdy wróci do ciebie to, co zasiejesz w swym otoczeniu. Bowiem, to, co z ciebie się zrodzi w tym czasie, również będzie zatrute. Ci zaś, którzy spożyją owoc, który wydasz, mając zatruty umysł, również zatruci będą przez twój owoc i sami wydadzą zatruty owoc. Tak się rozprzestrzenia myśl. Nie tylko dotyka innych umysłów, ale potrafi też wsiąknąć w materię, dotrzeć do wszystkich zakamarków ciała i duszy. 

Patrz zatem, czym wypełniasz swój umysł. Ile sam spożyłeś do tej pory zatrutych owoców, cudzej złości, żelu, rozczarowania, pychy lub wstydu? Przyjrzyj się sobie, jak bardzo przesiąkłeś jadem otoczenia. Jak łatwo jest cię zdenerwować, jak łatwo rozczarowujesz się sobą i innymi. Nie dziw się zatem emu, czego doświadczasz, to tylko skutek twojego wyboru. I wierz mi, sam to wybrałeś. Ostatnio dodane

Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)


W momencie, gdy twój bliźniak postanawia zniknąć z twojego życia, nie załamuj się proszę. To nie jest naprawdę koniec świata. (...)


Gdy ktoś naprawdę wchodzi z Tobą w jedność, nie ucieka po chwili, nie manipuluje, nie chce cię zawłaszczać ani traktować jak (...)


Czasami zdarza się, iż tak bardzo pragniemy znaleźć swój bliźniaczy płomień, iż zaczynamy postępować kompletnie nierozsądnie, podłączając się pod każdą (...)


Bardzo często spotykam się z przekonaniem, iż, skoro dwie części duszy się odnalazły, to powinny już ze sobą być do (...)


A jeśli to nie on? Jeśli się pomyliłam/pomyliłem? Chwile zwątpienia zdarzają się każdemu. W tym jednak przypadku, gdy coś (...)


Tak, szkoda, że Ty za mną nie, można by było dodać. Jak często zdarza się, że nasze wyobrażenia przerastają (...)