Zrozumienie


Byś mógł pozbierać myśli, spokojem obdarz duszę

Wypełnij ją po brzegi, by dostrzec w niej puruszę

By w każdym Twoim geście, chwil wiele wypełniła

Byś wzrok mógł nią nasycić, by światło od niej biło

By stała Ci się bliska, byś mógł się w niej zanurzyć

A gdy już pojmiesz duszę, nie wahaj się to zburzyć

Nie wahaj się przemienić, by do jedności wrócić

Nie wahaj się zrozumieć, nie wahaj się porzucić

Nie wahaj się ni chwili, świadomość budząc w sobie

Byś mógł odnaleźć spokój, by on się znalazł w TobieOstatnio dodane

Cudownie, jesteś w tym gronie osób, które nie maja konfliktu z bliźniakiem. Lubicie się, a nawet więcej, kochacie, szanujecie nawzajem, swoją drogę (...)


Jakże często słyszę od którejś z części połówkowej duszy: w nikim się więcej nie zakocham, nikogo już nie zechcę, moje życie (...)


Można to powtarzać w nieskończoność. Odpuść. Daj sobie spokój. Idź własną drogą. Zajmij się sobą. Tylko…jak mamy odpuścić? Przecież to (...)


I tak by było najlepiej. Tylko, komu by się chciało czekać?  Niecierpliwość, to jeden z najczęstszych problemów, z którym muszą (...)


Ktoś zapytał mnie ostatnio, dlaczego tylko z połówką można doznać jedności?  Byłam mocno zdziwiona tym pytaniem, choć to nie (...)


Tak, wiem, przeżywasz właśnie swoje WOW! Zaczęło się i nie do końca wiesz, co się z Tobą dzieje, a zapewne dzieje i to (...)


Jednym z częstszych przypadków, występujących wśród bliźniaków, jest różnica w poziomie, osiągniętego poziomu rozwoju duchowego. Szczególnie, gdy jedno z bliźniąt duchowych rozwija (...)


Na początku jest wow, czasami takie naprawdę wielkie wow i stan, który wynosi nas na najwyższą orbitę, a potem przychodzi otrzeźwienie. (...)