Skip to main content

Cennik


Numer konta:

Studio Ezoteryczne NADI

Gdynia, Bank Credit Agricole: 80 1940 1076 3007 4158 0000 0000

Dla przelewów zagranicznych: IBAN: PL 80 1940 1076 3007 4158 0000 0000

SWIFT kod: AGRIPLPR

PayPal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Indywidualna Sesja Karmiczna

100 zł / godz.

Jest to możliwość dokonania analizy karmicznej niejako na żywo. W trakcie, osoba, z którą pracuję, ma możliwość zadawania dodatkowych pytań, rozwijania podawanej treści, odpowiadania na moje pytania, gdy chcę coś doprecyzować. Bardzo przyjemna forma pracy z pamięcią poprzednich wcieleń, w trakcie której główny nacisk kładziony jest na tworzenie świadomości w obrębie pamięci poprzednich wcieleń i jej wpływu na obecne życie pytającej osoby.

Zamów

Indywidualne Prowadzenie Duchowe

100 zł / godz.

Sesja, w trakcie której można zadać dowolne pytanie, z tematyki duchowej, karmicznej, astralnej. Obejmuje zarówno możliwość dokonania analizy problemu na żywo, jak i omówienia bieżących spraw.

Zamów

Sesje Rodowo-Karmiczne

100 zł / godz.

Sesje, w trakcie których zagłębiam się w świat zdarzeń, obciążeń i programów rodowych. Można dokonywać tego od strony danej sfery życia lub problemu. W trakcie sesji kładę duży nacisk na rozwój jak najgłębszej świadomości w tym zakresie.

Zamów

Czytanie dla duszy

100 zł / godz.

Sesja, w czasie której zagłębiam się w świat pochodzenia, poziomu, który osiągnęła dusza w swym indywidualnym rozwoju. Czytanie obejmuje także zajrzenie w sfery życia, od strony intencji i pragnień.

Zamów

Czytanie Z Kart Tarota

100 zł / godz.

Czytanie obejmuje zarówno możliwość wejrzenia w plan i ścieżkę życiową, ukazanie podpowiedzi duchowych, jak i zajrzenie do sfery cienia. Jednakże, to osoba zlecająca czytanie decyduje o jej charakterze. Może być zatem możliwością zajrzenia i do przyszłości danej osoby.

Zamów