Skip to main content

Oczyszczanie astralne


I Etap Oczyszczania
Czas trwania: 4 tygodnie (7 tygodni tylko w przypadku silnego zabałaganienia zewnętrznego lub stwierdzonego stanu opętania).
Czego można oczekiwać po I Etapie: odczucia ulgi, uspokojenia wewnętrznego i wokół nas. Już na tym etapie, od samego początku, mogą pojawić się żywe i barwne sny.
Cena: 500 zł

Oczyszczanie astralne składa się z trzech etapów podstawowych, plus etap dodatkowy dla chętnych:

Program oczyszczania:

 • Pierwszy tydzień: 

  • Oczyszczanie sfery przyzwolenia i szkodliwego oddziaływania ze strony świata zewnętrznego. W zakres tego oczyszczania wchodzi nadmiernie wywierana na nas presja. Atak energetyczny. Odprowadzane są duchy. Oczyszczana jest przestrzeń astralna, z energii, których oddziaływanie uznawane jest za szkodliwe. Oczyszczany jest też demonizm zewnętrzny, projektowany na nas przez otoczenie.
  •  W przypadku konieczności dokonania odprowadzenia duchów, uwolnienia od demonów, nadmiernego, opętującego oddziaływania osób żywych lub istot astralnych, osoba oczyszczana powiadamiana jest, że etap będzie trwać dłużej.
  • W pierwszym tygodniu pojawia się odczucie ulgi. Mogą pojawić się żywe sny. Gdyby pojawiło się przeziębienie, co także może wystąpić, oznacza to, że to, co oddziaływało na daną osobę, dotykało już w znacznym stopniu ciała fizycznego. Podczas oczyszczania wystąpienie choroby, typu katar, ból gardła, przeziębienie jest czymś normalnym i jest to dobry objaw. Oznacza on bowiem, że oczyszcza się także ciało fizyczne.   
 • Drugi tydzień:

  • Oczyszczanie klątw i szkodliwych życzeń. Podczas omawiania danego tygodnia, nie jest podawana treść klątw, a jedynie ogólne do nich odniesienie, by ich na powrót nie wypowiedzieć na głos, a tym samym nie spowodować ich powrotu i uaktywnienia. 
 • Trzeci tydzień: 

  • Oczyszczanie złego losu, który przekazany jest nam rodowo, w postaci odczucia ciężkości, niesionego na plecach krzyża, powstałego w wyniku nagromadzenia złych doświadczeń. Tworzymy też go sami, gdy nadmiernie marudzimy i nie potrafimy znaleźć w naszym życiu niczego pozytywnego. Gdy nadmiernie narzekamy na życie, partnera, pracę, otoczenie, ludzi itd. Zły los jest przekonaniem o niemożności doświadczania łatwego życia. Powstaje także wtedy, gdy mamy poczucie niemożności realizacji celów, gdy doświadczamy w nagminny sposób chorób, wypadków, utraty pracy, rozpadu związku i innych sytuacji życiowych, gdy wydaje nam się, że mamy w życiu wyjątkowo pod górkę. Jego inną odmianą jest pech.
 • Czwarty tydzień: 

  • Oczyszczanie własnych projekcji wobec otoczenia, pełnych wizji demonicznych, oczekiwań, złości, chęci karania itd. Jest to tydzień, w którym można spodziewać się, że wyjdzie z nas małe licho.
  • Już pierwszy etap potrafi przynieść ogromne odczucie ulgi, uspokojenie, poczucie, że coś od nas odstąpiło. I jest to dużo jak na ten etap. Często, jest on najtrudniejszym etapem, gdy oczyszczana osoba trafiła w stanie dużego zabałaganienia zewnętrznego.
  • Kolejną ważną rzeczą jest możliwość omówienia telefonicznego każdego z tygodni oczyszczania. Rozmowa trwa pół godziny. Oprócz standardowego pytania z mojej strony o zmiany w samopoczuciu omawiam też i to, co wyszło dodatkowego podczas oczyszczania. A w trakcie oczyszczania nie skupiam się jedynie na tym, by oczyścić daną osobę z klątw, obecności duchów, demonów, tworów wyobrażeniowych, wampiryzmu itd., ale też szukam przyczyny danego stanu, jak i karmicznej historii zaburzeń, które powstały w tym obszarze.